Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Kategorie koníčkyreklama

16 fotek, dnes, 1 zobrazení, přidat komentář | koníčky, příroda, zvířata
TAK JSEM ZKUSILA ZACHYTIT HNÍZDO KOSÁKŮ S MLADÝMI.HNÍZDO BYLO UMSTĚNÉ VE SMRČKU "STŘÍBRNÁKU " .BYLO TO DOCELA OBTÍŽNÉ..TY MINUTY..DESÍTEK MINUT OPATRNÉHO ČEKANÍ.. TUHNUTÍ NOHOU I RUKOU .UFF..NOO SNAD SE NĚCO POVEDLO ;-) :-)
58 fotek, dnes, 5 zobrazení, přidat komentář | koníčky, lidé, města, zábava
každoročný zraz v Kolíne
Pravé motorkářské počasí přivedlo plno motorek do Radvanic na Jestřábí otevírák, což je již tradiční akce pořádaná kluky z Radvanic. Motorek plno, vyjížďka byla prima a v pohodě, což v poslední době nebývá zvykem. Tak jsme se pěkně svezli.
237 fotek, únor až duben, 3 zobrazení, přidat komentář | koníčky, umělecké, zábava
50 fotek, dnes, 2 zobrazení, přidat komentář | koníčky
6 fotek, dnes, 1 zobrazení, koníčky, ostatní, zábava
Nyní prodáváno na aukro.cz!
100 fotek, dnes, 19 zobrazení, 1 komentář | koníčky, města
51 fotek, dnes, 18 zobrazení, přidat komentář | koníčky, krajina
Vyjedeme ze Vsetína od směrovníků u lázní přes most přes řeku Bečvu směrem na sídliště Jasenka a dál na kopec Dušná. Ten je zpočátku v mírném stoupání a až od druhé poliviny je stoupání ostřejší. Trasa vede po normální komunikaci s nepříliš velkým provozem a je hlavně v letních měsích doslova přírodním trenažerem, hojně využívaným cyklisty všeho věku a schopností. Na Dušnou je to cca 5 km. Na horizontu u autobusové zastávky odbočíme vpravo podle směrovníků na Vsacký Cáb. Cestou , vedoucí částečně lesem se střídajícím se stoupáním - klesáním. V poslední části je stoupání lesem strmější a dovede nás až k Horskému hotelu Vsacký Cáb. Zde si můžete pohodlně odpočinout a občerstvit se a kochat se krásným výhledem. Zpět můžete po stejné trase . Celková délka trasy je cca 18 km.

Přehrada Bystřička byla postavena jako jedna z řady drobných nádrží pro zajištění vody na zásobování průplavu Dunaj – Odra – Labe.

http://www.pivovarvranik.cz/
20 fotek, dnes, 44 zobrazení, 20 komentářů | auta, koníčky, rodina-přátelé
Volkswagen Passat 2.0 TDI
19 fotek, včera, 12 zobrazení, přidat komentář | doma, koníčky, příroda, zvířata
Stafbulíci - tajtrlíci si užívají na zahradě :-)
156 fotek, ve čtvrtek, 16 zobrazení, přidat komentář | auta, koníčky, krajina, zábava
Tak už jsme s naším Mazlíkem najeli od generálky motoru rovných 1000 km. Je na čase se vypravit opět do Olomouce na zkontrolování, dotažení a seřízení motoru...
102 fotek, včera, 31 zobrazení, 2 komentáře | koníčky, práce
čekání na cviko, mikroskopie přeparátů meristématických pletiv, cesta domů vlakem:-)
88 fotek, minulou sobotu, 30 zobrazení, přidat komentář | auta, koníčky, ostatní, sport
V sobotu 18. debna se jel již VIII. Chrudimský Rallye Sprint. Puvodně jsem ůčast s aparátem ani moc neměl v úmyslu. Bylo na práci kupa přednějších věcí. Ale asi tomu mělo být jinak. V týdnu zadrnčel telefon a na drátě kamarád, že pojede a hodil by se mu servise car. Inu proč vlastně ně. Takže nakonec jsem přece jenom jel a foťák samozřejmě se mnou. Počasí v hodinu odjezdu ku Chrudimi si pohrávalo s kapkami. Cestou se však celkem umoudřilo a ač se najíždělo na ještě mokré trati, tak rychle vysychala a slibovala pěknej fofr. Celý den nás sice byčoval chladný vítr a teploty se s náma taky nemazlili, ale nakonec podařený den. Organizace celkem klapala a nálada zdaleka nedosahovala tak chladných hodnot jako počasí. Na zahřátí byl v depu k dispozici stánek nabízející především hřejivou čecnečku a čaj, i něco k zakousnutí se našlo. Dík za tento den patří pořádajícímu RTC v čele s Martinem Kučerou, účastněným jezdcům i divákům. A v neposlední řadě tolerantním obyvatelům "postižených" obcí. Níže je pár obrázků jak to viděl můj objektiv ;)
7 fotek, včera, 17 zobrazení, 4 komentáře | klasická-fotografie, koníčky, ostatní
ALB747 Dnes jsem se cestou z práce stavoval na nákup v Lidlu a když jsem se vracel z nákupu, za mým autem stál Harley-Davidson. Nemaje u sebe foťák, blejsknul jsem ho alespoň mobilem.
Harley-Davidson je americký výrobce motocyklů, motocyklového příslušenství a poskytovatel finančních služeb. Společnost byla založena v Milwaukee ve státě Wisconsin v průběhu prvního desetiletí 20. století a byla jedním ze dvou velkých amerických výrobců motocyklů, který přežil velkou hospodářskou krizi. Harley-Davidson také přežil období špatné kontroly kvality a konkurence ze strany japonských výrobců.
Motocykly Harley-Davidson jsou vyráběny nepřetržitě od roku 1903 do současnosti. Od roku 1907 byl vyvíjen první prototyp motoru V-Twin s dvěma válci umístěnými do písmena V. Pohonná jednotka Harley Davidson: motor s dvěma válci v úhlu 45 stupňů má díky nesymetrickému střídání válců (315° + 405°) svůj osobitý zvuk. Tyto legendární motocykly jsou někdy spojovány s desperády a zločineckými gangy, jak je známe z filmů. Přesto jsou dnes spíše životním stylem pro mnoho lidí, kterým zaručují jakýkoliv pocit svobody či sounáležitosti k této legendě. Někdy přezdívané neohrabané stroje, těžkopádné křižníky silnic jsou neodmyslitelnou ikonou této značky. Není náhodou, že některé motocykly jsou ve výrobním programu přes padesát let. V roce 1957 byl poprvé představen motocykl řady Sportster, který je v nabídce v několika provedeních nepřetržitě od zavedení do výroby. Od roku 1966 je v produkci továrny Harley-Davidson mohutný model Electra Glide, který má kořeny v modelu Duo Glide z roku 1958.