Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Koníčky

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

85 fotek, letos v srpnu, 5 zobrazení, přidat komentář | cestování, dokumenty, koníčky, příroda
Další obrázky z našeho srpnového toulání po krásných Oderských vrších. Bohužel bágl se stativem a světly jsem já bloud zapoměl doma v kuchyni pod stolem, proto fotky jsou jen dokumentační .... prostě nic velkýho :-) !!! Album bez popisků.
96 fotek, minulou neděli, 8 zobrazení, přidat komentář | koníčky, události, vesnice
V neděli 23. října 2016 se na fotbalovém hřišti v Bernardově a v přilehlém lesním porostu uskutečnilo v rámci odborné přípravy jednotek požární ochrany námětové cvičení Hasičského okrskku č. 1 - Kačina. Cvičení se zúčastnilo 51 hasičů z celkem devíti jednotek . Jednalo se o pět jednotek z hasičských sborů Okrsku č. 1 - Kačina (Bernardov, Rohozec, Svatý Mikuláš, Záboří nad Labem a Žehušice) a dále o čtyři jednotky z okolních sborů (Starý Kolín, Lžovice, Kojice a Církvice). Akce byla zahájena ve 14.00 hodin vyhlášením cvičeného hasičského poplachu starosty obcí. V rámci vlastního cvičení pak došlo na nácvik vyhledávání pohřešované osoby v nepřehledném terénu pomocí pátracích rojnic včetně transportu vyhledaného figuranta na nosítkách z lesa do týlového prostoru (pod patronací lektrora - příslušníka Policie ČR), dále o nácvik poskytování první pomoci včetně vyproštění osoby zpod nákladního vozidla (pod vedením lektrorů z RZS Kutná Hora a hasičů se zdravotnickým kurzem) a dále o nácvik sebezáchrany zasahujícho hasiče - nouzové slanění po laně či hasičské hadici (pod vedením příslušníka HSZ proškoleného v tomto oboru). Po ukončení cvičení proběhla v hostinci v Kobylnicích krátká okrsková porada.
24 fotek, 1.10.2016, 3 zobrazení, přidat komentář | děti, koníčky, sport
38 fotek, 18.9.2016, 10 zobrazení, přidat komentář | koníčky, příroda, rodina-přátelé
Upouštění Žlutické přehrady - popouštění uzdy své vášně
7 fotek, letos v říjnu, 1 042 zobrazení, přidat komentář | koníčky, lidé, umělecké, zábava
84 fotek, včera, 7 zobrazení, 2 komentáře | cestování, koníčky, ostatní, rodina-přátelé, zábava
V Doubicích u Staré hospody si prohlédnete více než 350 dřevěných soch, které ztvárňují nejrůznější pohádkové i mýtické postavy. Narazíte zde třeba na Sněhurku a sedm trpaslíků, Rumcajse s Mankou a Cipískem, bájnou Medúzu či Trautenberka.
V roce 2012 byl areál dřevěných soch zapsán do České knihy rekordů, když se počet soch vyšplhal na 316. Jejich počet se ale stále navyšuje.
Každoročně se zde v létě konají sympozia řezbářů, která se nazývají Doubická křivořezání.
7 fotek, včera, 3 zobrazení, přidat komentář | děti, koníčky, příroda, umělecké
Z plátu hlíny cca 1 cm sil silného vykrojíme kruh a několik ocasních per. Ocas přilepíme, vymodelujeme ze zbytku hlíny "mrkvičku" a přilepíme jako zobáček. Z kuličky vytvoříme oko. Potom dekorujeme pomocí otisků razítek a škrabáním jehlou nebo škrabkou či vidličkou. Můžeme nalepit i křidélko. Nezapomeneme na dírky na pověšení (pozor na těžiště výrobku). Necháme proschnout a přežahneme. Pak můžeme dekorovat částečně zatíráním oxidy nebo burelem a doglazováním detailů, nebo namočit do základní glazury (transparent nebo světlý odstín dle volby) a doglazovat barevně. Pálit podruhé podle použitých glazur.
23 fotek, minulou neděli, 4 zobrazení, přidat komentář | koníčky
Nechtělo se mi toho dne vyjet, ale kvůli jen jediné fotce , která se mi trochu líbí, se výlet vyplatil...
5 fotek, 11.6.2016, 52 zobrazení, koníčky, lidé
Priroda 0| haiso
2 fotky, minulou neděli, 9 zobrazení, přidat komentář | koníčky
143 fotek, minulou sobotu, 88 zobrazení, přidat komentář | auta, koníčky, lidé, sport, zábava
74 fotek, minulý týden, 9 zobrazení, přidat komentář | koníčky
1 fotka, včera, 3 zobrazení, přidat komentář | koníčky, zábava
Uvidíme jakou revoluci tam daly do té hry :)
113 fotek, minulý týden, 4 zobrazení, přidat komentář | koníčky
Týdenní seminář ve Sloupu v Čechác, říjen 2016
144 fotek, minulou sobotu, 56 zobrazení, přidat komentář | auta, cestování, koníčky
Ještě za tmy a místy v mlze jsme se vydali na burzu v Mohelnici. Na benzince v Krhově jsme byli kompletní, dvě oktávie a škoda 1203, cekem deset pasažérů. Na burze už svítilo slunce a po mlze ani památky. Burza byla pěkná, něco jsme nakoupili, setkali se s přáteli ze Starého Města a Měrotína. V místní restauraci nám přišla vhod teplá polévka. Na zpáteční cestě nezbytná zastávka na Mohelničáku v tvarůžkové prodejně. Oběd v Trnávce, zastávka u kolegy ve Šnekově a sladká tečka v Jevíčku u Mlsné kočky.
110 fotek, minulou neděli, 7 zobrazení, přidat komentář | cestování, koníčky, příroda, zábava
23.10.2016 - kešování s Pavlem: Rizeni letoveho provozu / Air Navigation Services, Unhost Elektrina, ,Vinna, DCP #11 - BOZI MUKA, Kysice, Akita Inu - ???, Valdek, 4. Lora - pr-po, Valdecky rybnik, IT-cache, Tresnovka, FC Cechie Velka Dobra, Velka Dobra, Neni Dobra jako Dobra, Hrazsky rybnik, Edward J.McLoughlin, Mrtva sluzebna, Ztracena studanka, Slamovka, Zehrovacka, Druzecke kalvarie/Druzec Calvary, Jak dostat tatinka do polepsovny, Jak vytrhnout velrybe stolicku, S tebou me bavi svet, Pamatne stromy - Dub u Valdeka, Golf Klub Botanica, Pivovar Unhost

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.