Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Kategorie koníčky

Seznam všech alb na Rajčeti


reklama

10 fotek, minulou neděli, 38 zobrazení, přidat komentář | koníčky
29.března 2015 ve Starém Peterhof kolem vojenské historické rekonstrukci "Cesta do Berlína", věnovaný událostem 29. března 1945, kdy vojska 3. běloruského frontu heylsbergskoy dokončili zničení nepřátelských sil, jihozápadně od Královce.

Pořadatel: St. Petersburg MO VPO "Red Star"
25 fotek, minulou sobotu, 59 zobrazení, přidat komentář | koníčky
Koupena za 2000 kč 28.3.2015. Chybí kryt řetězu a karburátoru, jinak kompletní ucházející stav.
755 fotek, minulou sobotu, 9 zobrazení, 1 komentář | koníčky, kultura, zábava
15 fotek, minulou neděli, 47 zobrazení, 2 komentáře | auta, koníčky, kultura, události
228 fotek, minulou sobotu, 63 zobrazení, přidat komentář | děti, koníčky, rodina-přátelé, zábava
Jakže to doopravdy bylo s babylonskou věží...? No, jeli jsme se podívat už potřetí. Sranda je už ve vlaku, v Liberci si užijeme, co Babylon nabízí - úplně fšechno - teda skoro (bowling například hrajeme raději "doma".
Některé fotky z podzemní bitky nejsou úplně ostré, někde je vidět, že byli střelci rychlejší, než kamera; podobně na dojezdu tobogánů... Kdo se udrží na býkovi nejdéle? A jak dopadl golf? Jo, to vám tady neřeknu, to se dozvědí vítězové/účastníci přímo. Ale celé jsme si to užili, to zase jo! A určite pojedeme zas :-)
75 fotek a 4 videa, minulou neděli, 16 zobrazení, přidat komentář | koníčky, sport, zvířata
21 fotek, minulý pátek, 32 zobrazení, přidat komentář | koníčky, umělecké, zábava
2015
8 fotek, minulé pondělí, 20 zobrazení, přidat komentář | koníčky, zvířata
47 fotek, listopad 2014 až březen 2015, 22 zobrazení, přidat komentář | koníčky
100% bavlna
57 fotek, minulý týden, 75 zobrazení, přidat komentář | koníčky, krajina, příroda, sport, zvířata
První oficiálnízávod MČR v dog-maratonu v sezóně 2015. Start 6:52 na Luckém vrchu, Přibylov, Nad Kamencem K1 5,5km, Široký Důl, Lubná, rybník Zimka K2 14,5km, Kamenné Sedliště, Budislav, Cikánka, Městské maštale, Toulovcovy maštale, Bor u Skutče, Vranice K9 26km, Městské maštale, Liščí díry, dále po vlastním značení Lubenským lesem, Hatě K10 39km, Borová, Bukovina, Stezkou T. Novákové, osada Dědek, Lucký vrch, čas v cíli 15:51. Celkem 44km, čas bez minutky 9 hodin. Krásná trasa s minimem asfaltu, dobře značená, jen v maštalích se muselo dávat pozor na značení, neb je tam více variant možnýh tras. Cestou jsem i popobíhala, čímž jsem nepatrně vylepšila celkový čas a sama sebe příjemně překvapila :-D Alfík za odměnu vyhrál zásoby sušeného masa,které se na další treky budou hodit.
18 fotek, minulou neděli, 20 zobrazení, přidat komentář | koníčky, ostatní
257 fotek, minulou sobotu, 75 zobrazení, přidat komentář | auta, koníčky, ostatní, rodina-přátelé, zábava
1. závod letošního, devítidílného seriálu se podle účastníků velmi vydařil. I počasí bylo perfektní. Všem zúčastněným patří poděkování a vítězům velká gratulace.
www.rcoffroadplzen.4fan.cz
82 fotek, minulou sobotu, 38 zobrazení, přidat komentář | cestování, koníčky, krajina, rodina-přátelé
Po dvou týdnech jsem byl znovu v Příšově, mezi těmito dvěma návštěvama sem zavítal i Chody, takže sme se tady minuli, moje 1. návštěva zde byla s manželkou a Vildou Ilgnerem a s Jirkou z Plzně, druhá návštěva pak s pražskou pivní partičkou v čele s Viktorem, kterej výlet zorganizoval. Byl to pěší výlet od plzeňského hlavního nádraží, začátek cesty vedl okolo nějakého potrubí podél vody do Roudné-to nebyl hezkej úsek, pak přišel Bolevák a cesta okolo Boleveckých rybníků, kolomazná pec, jo, všude tady sem už kdysi byl, ale kluci ještě ne a tak sem si to užíval-pozoroval sem je, jak se jim líbí chození v mém milovaném kraji a zároveň sem si v duchu říkal, jak ty roky letí-ono už to bude 10 let, co sem se tady po těch boleveckejch rybnících procházel. A ta dlouhá pauza je jen z toho důvodu, že je pořád spousta hezkejch míst, kde sem ještě nebyl, takže na častější návštěvy Boleváku nebyl čas, prostě nestíhám. Ale na hrob babičky a dědy, kterej je nedaleko Boleváku, si najdu čas každej rok a ten Bolevák sem navštěvoval alespoň ve vzpomínkách, na ten prostě nejde zapomenout, má pro mě svoje kouzlo, Genus Loci.
Ale dost psaní o Boleváku, náš cíl byl minipivovar Příšov a na čepu k jedenáctce přibyla dvanáctka, podle mě hodně podobná té jedenáctce, ve sklepě jsme ochutnali ještě zrající polotmavou 14 a i když si na svůj křest na pípě bude muset ještě asi 3 týdny počkat, shodli jsme se všichni, že je to excelentní pivko, z těch tří chutnalo nejvíc a klidně bysme ho pili celé odpoledne bez ohledu na to, že ještě nepřišel jeho čas. Kdyby nějakej pražskej hospodskej sehnal tohle pivo, určitě si na něj v Praze rád zajdu :)
A za rok bych se rád zase podíval do Příšova a rád udělám další článek o tom, kam se pivovar posunul. Velké plus by bylo třeba udělat pár pokojů na přespání.
12 fotek, minulý čtvrtek, 37 zobrazení, přidat komentář | koníčky, ostatní, příroda, zvířata
119 fotek, minulou neděli, 236 zobrazení, přidat komentář | děti, koníčky, lidé, rodina-přátelé, sport
PÓDIOVÉ SKLADBY STÁLE BAVÍ
Eva Mikešková
Bystřice pod Hostýnem / Od Mrazíka přes Dešťové víly až po Dívky z kosmu, takové choreografie byly k vidění na Regionální přehlídce pódiových skladeb.
„Vloni jsme pro menší zájem uspořádali přehlídku v Loukově, ale v kulturáku to vůbec nevyznělo,“ povzdechla hlavní pořadatelka Marie Florecová z Regionálního sportu pro všechny Kroměříž. Ve sportovní hale Sušil mají soutěžící perfektní zázemí, což potvrdili vystupující i jejich doprovod.
Před pár lety startovalo v Bystřici i přes třicet kolektivů, letos jich na palubovce viděli jen devět. „Nízká účast? Je mi to líto. Dotace na volnočasové pohybové aktivity jsou téměř nulové, i obce mají problém děti a mládež podporovat a rodiče sami to nezvládají. Je úžasné, že dobrovolníci s dětmi stále pracují. Cokoli je lepší než sedět u počítačů,“ konstatovala Florecová.
Příkladnou trenérkou je Jitka Kundrátová z Kunovic. „Čím více sportů, tím menší zájem mají děti o kolektivní choreografie. Ale tady je vidět, že to dělají s radostí, že je to baví,“ řekla a současně pozvala na přehlídku aerobiku, která tu proběhne za měsíc. „Navíc děcka netrénují jen tak nadarmo, prezentují se na obecních akcích,“ dodala Kundrátová. „A nejlepší výhrou je dort, nesmí být ale na dresu,“ přikyvovaly maminky.
24 fotek, minulou neděli, 25 zobrazení, koníčky