Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Země

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

28 fotek, minulou neděli, 17 zobrazení, přidat komentář | krajina, lidé, příroda, země
41 fotek, 16.3.2017, 6 zobrazení, přidat komentář | koníčky, krajina, příroda, země
Sněženky nad partyzánskou osadou...kdesi vysoko v "horách", v kopcích Hornosvratecka. Obec proslavena působením partyzánů z tří brigád - Jan Kozina, Jermak, Zarevo - hrdý nositel titulu partyzánská obec. Sněženky na kopci nad osadou...krásný kout Zubří Země...
18 fotek, minulou neděli, 11 zobrazení, 1 komentář | cestování, krajina, rodina-přátelé, země
124 fotek, minulou sobotu, 12 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, města, příroda, země
Heslo tohoto alba zní: "Zastav se a najdi něco pěkného na Ústí". Jarní výlet od zámečku Větruše přes zalesněné labské stráně k 12 m vysokému Vaňovskému vodopádu, jednomu z nejvyšších v Českém středohoří, který je pod geologicky zajímavou skálou Vrkoč (sloupcovitá odlučnost kamene) a zpět. Zámeček Větruše je jednou z nepřehlédnutelných dominant města Ústí nad Labem, její význam spočívá v historické a společenské hodnotě objektu zachycující životní styl na přelomu 19. a 20. století. Objekt Větruše je umístěn na skalním ostrohu a terase vytvořené opěrnými kamennými zdmi na hraně Labského údolí pod Soudným vrchem. Podrobnější informace např. zde: http://www.usti-nad-labem.cz/cz/volny-cas/turistum/turisticke-cile/kulturne-historicke-zajimavosti/hrady-zamky/zamecek-vetruse.html ; http://www.vetruse.eu/vetruse.aspx?TypPol=1001&Odkaz=1001_historie&Vyska=700 ; http://www.ceskestredohori.cz/mista/vanovsky-vodopad.htm; http://www.ceskestredohori.cz/mista/vrkoc.htm .
18 fotek, minulou sobotu, 10 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, příroda, země
z Popovic přes Koněpruské jeskyně do Srbska u Karlštejna
35 fotek, minulou sobotu, 30 zobrazení, 13 komentářů | cestování, krajina, příroda, země
Súlovské skály nedaleko povážského města Bytča jsou jednou z nejkrásnějších přírodních scenerií Slovenska - navíc velmi blízko česko-slovenské hranice. Tentokrát jsme se rozhodli je navštívít od vesnice Hlboké nad Váhom cestou okolo Hlbockého vodopádu. Středně náročná trasa měřila asi 16 km poměrně členitým terénem (převýšení 785 m). Fotografie byly pořízeny 25.3.2016, tedy v době přicházejíícho jara.
173 fotek, srpen až říjen 2016, 7 zobrazení, přidat komentář | krajina, příroda, země, zvířata
Coombabah Lake Reserve, Tallebudgera valley, GC botanical garden
Fingal 0| be
51 fotek a 1 video, 1.9.2016, 33 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, příroda, země
a quick peek to NSW
108 fotek, listopad 2016 až únor 2017, 9 zobrazení, přidat komentář | krajina, města, příroda, země
52 fotek, květen 2014, 17 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, města, země
Přes Julské Alpy do Říma a Vatikánu.
97 fotek, minulou sobotu, 109 zobrazení, přidat komentář | lidé, oslavy, události, země, moje fotozprávy
V sobotu 25. března ve 14 hodin byl zahájen před domem v Plzenecké ulici v Plzni Slovanech vzpomínkový akt na Ladislava Světlíka stíhacího pilota československého a britského královského letectva RAF. Celým programem provázel Martin Marek, který nejprve přivítal všechny hosty, mezi kterými byl plukovník Pavel Vranský, český letec z druhé světové války a bojovník od Tobrúku. Zastoupena také byla rodina Ladislava Světlíka. Nechyběli zástupci městského obvodu Plzeň Slovany a zájmové složky. Po úvodním přivítání následovala britská a posléze česká státní hymna. Poté se slova ujal místostarosta Slovan Jan Fluxa. Daniel Švec seznámil všechny přítomné se životem Ladislava Světlíka. V krátkém proslovu vyzdvihl Pavel Vranský odvahu Čechoslováků, kteří se nebáli bojovat za svobodu naší vlasti. Po slavnostních vystoupení všech hostů následovalo samotné odhalení pamětní desky a následné kladení květin a věnců. Poté Martin Marek předal Pavlu Vranskému pamětní medaili. Na závěr trubač odtroubil Večerku a všichni přítomní uctili památku všech minutou ticha.
100 fotek, minulou sobotu, 1 208 zobrazení, 93 komentářů | cestování, města, zábava, země

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.