Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Kategorie rodina-přátelé

Seznam všech alb na Rajčeti


reklama

32 fotek, včera, 6 zobrazení, přidat komentář | krajina, příroda, rodina-přátelé
Výlet v okolí Prahy - Karlštejn a lom Amerika
109 fotek, 10.3.2015, 34 zobrazení, přidat komentář | krajina, rodina-přátelé, zvířata
Odlov 8 kešek v Píseckých horách...
242 fotek, letos v březnu, 72 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, příroda, rodina-přátelé, sport
Rekreační týdení dovolená mezi nejvyššími horami Dolomit se opět povedla. Vytvořili jsme Geoskupinu včetně označení vozidla a vydobyli význámných GC úspěchů a to jsme lovili pouze okrajově. Počasí nám zprvu příliš nepřálo, ale i tak jsme využili skipasy na 100 % a nepolevili :-) Vlídnou tvář horských scenérií jsme si parádně vychutnali absolvencí systému Sella Ronda a Marmolady. Velice zajímavá byla procházka s loučemi do soutěsky Serrai di Sottoguda s osvětlenými ledopády :-) Dále jsme dobyli i italské nebe díky létací aparaturce, která se nám překvapivě pohodlně vešla do našeho Geovozu :-) prostě Perfetto....Arrivederci al prossimo anno :-D
257 fotek, včera, 64 zobrazení, přidat komentář | auta, koníčky, ostatní, rodina-přátelé, zábava
1. závod letošního, devítidílného seriálu se podle účastníků velmi vydařil. I počasí bylo perfektní. Všem zúčastněným patří poděkování a vítězům velká gratulace.
www.rcoffroadplzen.4fan.cz
24 fotek, minulou neděli, 38 zobrazení, přidat komentář | rodina-přátelé
82 fotek, včera, 27 zobrazení, přidat komentář | cestování, koníčky, krajina, rodina-přátelé
Po dvou týdnech jsem byl znovu v Příšově, mezi těmito dvěma návštěvama sem zavítal i Chody, takže sme se tady minuli, moje 1. návštěva zde byla s manželkou a Vildou Ilgnerem a s Jirkou z Plzně, druhá návštěva pak s pražskou pivní partičkou v čele s Viktorem, kterej výlet zorganizoval. Byl to pěší výlet od plzeňského hlavního nádraží, začátek cesty vedl okolo nějakého potrubí podél vody do Roudné-to nebyl hezkej úsek, pak přišel Bolevák a cesta okolo Boleveckých rybníků, kolomazná pec, jo, všude tady sem už kdysi byl, ale kluci ještě ne a tak sem si to užíval-pozoroval sem je, jak se jim líbí chození v mém milovaném kraji a zároveň sem si v duchu říkal, jak ty roky letí-ono už to bude 10 let, co sem se tady po těch boleveckejch rybnících procházel. A ta dlouhá pauza je jen z toho důvodu, že je pořád spousta hezkejch míst, kde sem ještě nebyl, takže na častější návštěvy Boleváku nebyl čas, prostě nestíhám. Ale na hrob babičky a dědy, kterej je nedaleko Boleváku, si najdu čas každej rok a ten Bolevák sem navštěvoval alespoň ve vzpomínkách, na ten prostě nejde zapomenout, má pro mě svoje kouzlo, Genus Loci.
Ale dost psaní o Boleváku, náš cíl byl minipivovar Příšov a na čepu k jedenáctce přibyla dvanáctka, podle mě hodně podobná té jedenáctce, ve sklepě jsme ochutnali ještě zrající polotmavou 14 a i když si na svůj křest na pípě bude muset ještě asi 3 týdny počkat, shodli jsme se všichni, že je to excelentní pivko, z těch tří chutnalo nejvíc a klidně bysme ho pili celé odpoledne bez ohledu na to, že ještě nepřišel jeho čas. Kdyby nějakej pražskej hospodskej sehnal tohle pivo, určitě si na něj v Praze rád zajdu :)
A za rok bych se rád zase podíval do Příšova a rád udělám další článek o tom, kam se pivovar posunul. Velké plus by bylo třeba udělat pár pokojů na přespání.
119 fotek, dnes, 199 zobrazení, přidat komentář | děti, koníčky, lidé, rodina-přátelé, sport
PÓDIOVÉ SKLADBY STÁLE BAVÍ
Eva Mikešková
Bystřice pod Hostýnem / Od Mrazíka přes Dešťové víly až po Dívky z kosmu, takové choreografie byly k vidění na Regionální přehlídce pódiových skladeb.
„Vloni jsme pro menší zájem uspořádali přehlídku v Loukově, ale v kulturáku to vůbec nevyznělo,“ povzdechla hlavní pořadatelka Marie Florecová z Regionálního sportu pro všechny Kroměříž. Ve sportovní hale Sušil mají soutěžící perfektní zázemí, což potvrdili vystupující i jejich doprovod.
Před pár lety startovalo v Bystřici i přes třicet kolektivů, letos jich na palubovce viděli jen devět. „Nízká účast? Je mi to líto. Dotace na volnočasové pohybové aktivity jsou téměř nulové, i obce mají problém děti a mládež podporovat a rodiče sami to nezvládají. Je úžasné, že dobrovolníci s dětmi stále pracují. Cokoli je lepší než sedět u počítačů,“ konstatovala Florecová.
Příkladnou trenérkou je Jitka Kundrátová z Kunovic. „Čím více sportů, tím menší zájem mají děti o kolektivní choreografie. Ale tady je vidět, že to dělají s radostí, že je to baví,“ řekla a současně pozvala na přehlídku aerobiku, která tu proběhne za měsíc. „Navíc děcka netrénují jen tak nadarmo, prezentují se na obecních akcích,“ dodala Kundrátová. „A nejlepší výhrou je dort, nesmí být ale na dresu,“ přikyvovaly maminky.
30 fotek a 3 videa, dnes, 60 zobrazení, přidat komentář | děti, rodina-přátelé, vesnice, zábava
43 fotek, včera, 33 zobrazení, přidat komentář | rodina-přátelé, zvířata
Několik fotek koňského miminka, které se nosí téměř arabsky. Asi pár mililitrů modré krve v jeho žilách přece jen proudí.
22 fotek, včera, 72 zobrazení, přidat komentář | děti, rodina-přátelé
Odpolední návštěva u Šárky.