Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 
Praha Novostavby

Bydlení

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

23 fotek, v pondělí, 8 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, města, práce, bydlení
Letošní etapa od Vaňkova náměstí po Klácelovu ulici finišuje, zbývá dolít povrch vozovky na křižovatkách a vyskládat chodník před naším domem.
71 fotek, listopad 2016 až listopad 2017, 198 zobrazení, přidat komentář | bydlení
(prázdné album), červen až listopad, 17 zobrazení, přidat komentář | lidé, příroda, umělecké, jídlo, bydlení
Ceny produktů se liší podle výběru materiálu a podle velikosti.
Menší produkty se dají zaslat Českou poštou, ale raději preferuji osobní předání.
Produkty je možno vyrobit i v jiných rozměrech a stylech než, které jsou zde uvedeny.
Pro jakýkoliv dotaz mne neváhejte kontaktovat na email: annaurbanova611@gmail.com
55 fotek a 1 video, srpen až listopad, 73 zobrazení, 106 komentářů | architektura, dokumenty, lidé, města, bydlení
ALB 1139
NÁCHOD zámek Piccolominiů
Název alba není náhodný – prohlídka interiérů má 3 okruhy, my zvolili první . Reprezentační pokoje Piccolominiů spolu se vstupenkou na věž a do hladomorny to bylo jediné, co se dalo normálně beze spěchu stihnout . Další okruhy jsou Salóny druhého patra a expozice Na dvoře vévodském, tak třeba jindy

V Piccolominském sále je unikátní soubor 12 bruselských gobelínů z cyklu *Život na panském sídle*, zhotovených adresně pro Ottávia – např. Lovec se psy, Večerní milostná scéna, Pohled do kuchyně, Šafářka s drůbeží, Kavalír s dámou na balkoně. V místnosti je jídelní servis z anglické kameniny. Nástěnné koberce - bruselské tapiserie (předloha obrazů od Lucase van Udena)

V císařském pokoji jsou portréty Habsburků- Ottavio Piccolomini založil rodovou portrétní galerii, jež z větší části na zámku zůstala. Dále je zde např. barokní nábytek, míšeňský lustr a porcelán.

Největší prostor je Španělský sál s bohatou rokokovou výzdobou, nástropní freskou a obrazy, věnované osobnosti Ottavia Piccolomoniho a jeho činům. Zde nás čekalo hudební překvapení od mladých muzikantů z lidušky :-)
44 fotek, minulý čtvrtek, 21 zobrazení, přidat komentář | bydlení
40 fotek, 28.12.2005, 17 zobrazení, přidat komentář | bydlení
81 fotek, letos v listopadu, 13 zobrazení, přidat komentář | bydlení
6 fotek, minulé pondělí, 9 zobrazení, přidat komentář | koníčky, ostatní, bydlení
Manželka nechtěně zavadila o otevřená dvířka koupelnové skřiňky a došlo k vylomení přední části očka v kterém byl uložen dřík, který sloužil jako spodní pant.
20 fotek, letos v září, 28 zobrazení, přidat komentář | cestování, dokumenty, lidé, práce, bydlení
V pátek jsme přijeli 3, Eržika, Franta a já a šli to ještě večer zapít na hrad. Na Prádlech jsme přesunuli příborník, zkrátili regál a uklidili všechno nádobí v době, kdy jsme nebyli potřební na Dni hradu. Studánka v lese nad chalupou. Malé pokračování oslav mých šedesátin a odjezd domů.
24 fotek, letos v listopadu, 11 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, města, příroda, jídlo, bydlení
Pokojovky mi tu čistí vzduch, ale za moderními okny, které nepropouštějí celé spektrum slunečního záření, přes zimní období trochu trpí. Přidal jsem východ slunce a mou oblíbenou mňamku - pastýřský koláč,
32 fotek, 27.10.2017, 24 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, města, práce, bydlení
Rodina sestry prosadila místo výměny druhé dvojice třicetiletých vafek v prvním poschodí etážové topení. Kotel umístili do jídelny, všude jsou teď trubky...
6 fotek, 9.11.2017, 13 zobrazení, přidat komentář | doma, lidé, rodina-přátelé, širokoúhlé, bydlení
Stolní kalendář z vlastních fotek 2-týdenní (14 denní) 304x140 mm
Stolní fotokalendář je velmi praktickým dárkem.
Má 30 stran. Úvodní, druhá kalendárium a listy týdnů. Vkládáte celkem 28 fotografií Úvodní strana a 2 listy s číselníky týdnů. Významné svátky a neděle jsou zvýrazněny. Na karton podstavce lze za příplatek do spodní části vložit reklamní logo vaší společnosti. https://www.darky-odsarky.cz/kalendare/stolni.html
96 fotek, letos v září, 602 zobrazení, přidat komentář | cestování, bydlení
Stolní fotokalendáře se samostatnými listy. Fotokalendáře jsou v obvyklé velikosti A5 Pro tisk používáme kvalitní digitální technologie společně s pevným leštěným papírem. Kalendáře mají vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, přenášené fotografie mají plné barvy i ostrost. Udělejte si radost pohledem na oblíbenou krajinu, třeba z dovolené, potěšte se vzpomínkou na své děti, vnoučata nebo zvířecí miláčky. Stolní kalendář s vlastními fotkami je oblíbeným osobním dárkem a pro firmy, kluby a organizace je výborným propagačním předmětem. Všední dny vám projasní lepší nálada při každém pohledu do kalendáře s vlastními fotkami.
https://www.darky-odsarky.cz/kalendare/stolni.html
14 fotek, letos v listopadu, 8 zobrazení, přidat komentář | doma, klasická-fotografie, lidé, rodina-přátelé, bydlení
Dárek, který zaručeně potěší celou rodinu a bude vás provázet každý den – to jsou fotokalendáře z vlastních fotek. Zpříjemněte si všední dny vzpomínkou na vaše děti, rodinu i přátele. Obrázky z dovolené i oslav zpestří interiér bytu i kanceláře. Vyrobíme pro vás fotokalendář pro rodinu, který potěší vaše nejbližší, ale i zajímavý propagační kalendář do vaší firmy.
Doporučujeme objednávat kalendáře s předstihem, protože na konci roku je o ně veliký zájem a navíc před vánoci je obrovské množství i jiných objednávek a termíny výroby se i přes naše vysoké pracovní nasazení mohou prodloužit. https://www.darky-odsarky.cz/kalendare/nastenne.html
80 fotek, 7.11.2017, 48 zobrazení, přidat komentář | architektura, cestování, dokumenty, širokoúhlé, bydlení
Komárno - maď. Komárom je město na jihu Slovenska (Nitranský kraj) u maďarských hranic, ležící u soutoku národní řeky Váhu a Dunaje. Má přes 34 tísíc obyvatel. Toto město bylo rozrtženo na dva celky po roce 1918, Dunaj dělí slovenské Komárno a tzv. předměstí Újszőny. V obyvatelstvu je početná maďarská menšina, názvy ulic, ochodů, prospektů, webů a jiných jsou dvoujazyčné. Nachází se zde spoustu menšinových kulturních zařízení a školy (maďarská univerzita). Starší obyvatelé mluví především maďarsky, mladší už jen slovensky. Několik let po válce byl dle návrhu slavného českého architekta Bohuslava Fuchse postaven soubor obytných domů. Narodil se zde uznávaný maďarský spisovatel, dramatik a politik Mór Jókai (18.2.1825 - 5.5.1904). Hlavní průmysl zde zastávaly místní loděnice.