reklama
99 fotek, včera, 33 zobrazení, 6 komentářů | příroda, zvířata
207 fotek a 26 videí, srpen až listopad, 7 zobrazení, zvířata
Dori Rebieski Gaj - nar. 19.6.2018
15 fotek, 9.10.2018, 7 zobrazení, přidat komentář | zvířata
93 fotek, minulou neděli, 4 zobrazení, přidat komentář | zvířata
127 fotek, podzim, 23 zobrazení, přidat komentář | architektura, cestování, dokumenty, města, zvířata
a Pripjať (Прип’ять) a okolí "Zóny". Mocný... zážitek. Year 1986... People, never forget!

Hudební podkres, Humdrum Lighthouse - Vivarium:
https://www.youtube.com/watch?v=8T2lh2f_POk
28 fotek, 10.9.2017, 15 zobrazení, 15 komentářů | cestování, krajina, makro, příroda, zvířata
McArthur–Burney Falls Memorial State Park je druhým nejstarším státním parkem v Kalifornii. Nejznámějším místem parku jsou vodopády Burney Falls (39 m). Park se nalézá v Kaskádovém pohoří a na Modocké tabuli mezi majestátním stratovulkánem Mt.Shasta a dalším vulkánem Lassen Peak (ten navštívíme v dalších albech). Nejvyšší bod má cca 945 metrů nad mořem. Jeho rozloha je 370 ha. Část parku je pokrytá 200 000 let starou vrstvou čediče - jednolitý tok lávy, který pokryl přibližně 111 km2. Tato vrstva lávy dala také vzniknout vodopádům, které přes její ochoz padají dolů do rokle. Pod touto vrstvou čedičové lávy se nacházejí další vrstvy starších lávových hornin, u kterých se předpokládá stáří až 2,5 milionu let. Kromě různých vrstev lávy zde také můžeme nalézt vrstvu sedimentované horniny diatomitu, která se vytvořila na dně pravěkého jezera asi před jedním milionem let. Vodopády postupně ukusují z horní vrstvy tvrdého bazaltu a postupem času se stále posouvají dál a dál... Parkem protéká Burney Creek a na severu je ohraničen pobřežím jezera Britton. Říčka Burney vyvěrá v parku z podzemních pramenů a po krátkém toku se vlévá do jezera Britton. Říčka je spolu s vodopády zformována v mlhavé rokli vytesané vodou do vrstev lávy. Kolem Burney Creek se nachází suchý smíšený les s dominantními stromy borovice těžké - druh který dobře snáší teplá suchá léta na vulkanických půdách v této oblasti. Mezi douglaskami, duby a jinými borovicemi ji poznáte podle krásné borky - velké leskle hnědé pláty oddělené černavými puklinami. Tento druh borovice je také velmi odolný vůči požárům. Velké množství pazeravů v lese svědčí o tom, že se oheň z krajiny kvůli lidské regulaci vytratil.
197 fotek, včera, 38 zobrazení, přidat komentář | koníčky, sport, události, zvířata
Kdo z vystavovatelů si zde najde pejska a má o fotografie k chovatelskému a soukromému účelu zájem, neváhejte mě kontaktovat. Toto jsou jen náhledy určené k prohlížení a výběru. Cenová akce pro tuto výstavu je 50,-Kč za fotku.
Copyright ©️ Ing. Eva Mizerová - p h o t o elfka, www.photoelfka.com
23 fotek, květen 2017 až listopad 2018, 12 zobrazení, 17 komentářů | krajina, příroda, zvířata
54 fotek, 13.10.2018, 4 zobrazení, přidat komentář | koníčky, lidé, zvířata
136 fotek a 2 videa, září až listopad, 27 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, kultura, příroda, zvířata
139 fotek, 20.10.2018, 35 zobrazení, přidat komentář | koníčky, zvířata
Pokus o zachycení průběhu letošního Huberta na farmě Diagonála Ypsilon, který byl zahájen minutou ticha za tragicky zesnulou Klárku, která byla častou návštěvnicí farmy. Účastníci na koních jeli s připnutými černými kokardami.
101 fotek, minulou sobotu, 17 zobrazení, přidat komentář | lidé, zvířata
Tak jsme se zase sešly na cvičáku s Vojtou a trochu jsme pejsky nechaly si zakousat !! Počasí nic moc a co se týká fotek tak to samé krápejtko jsem to probral, ale i tak jsou poměrně dost neostré tak mě prosím moc nepomluvte díky váš Píšťalka
51 fotek, 12.10.2018, 15 zobrazení, přidat komentář | zvířata

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.