Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


 

Rodina-přátelé

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

31 fotek, 4.8.2018, 8 zobrazení, přidat komentář | rodina-přátelé
23 fotek, 4.8.2017, 6 zobrazení, 1 komentář | krajina, příroda, rodina-přátelé
Z pískovcových skalních měst na západním okraji CHKO Labské pískovce jsou nejznámější Tiské stěny, ale stojí za to navštívit i další lokality. Od Turistické chaty stojící na samém okraji Tiských stěn se lze vydat po červené značce vydat k Ostrovským skalám. Přes březové hájky je možné dojít k jejich západní části, Volským kamenům, poté přímo do osady Ostrov, která se nalézá na konci dlouhého údolí Bielatal. Malebné údolí s pěti vodními plochami lemují vysoké skalní věže a masivy z tvrdého pískovce. Mezi skalami nevede žádná turistická trasa a tak možná i proto celá oblast není tak hojně turisticky navštěvovaná jako sousední Tiské stěny. O to více jsou skalní věže přitažlivé pro horolezce.
Kratky vylet zacina prohlidkou nekolika bunkru Hned u prvniho je miniaturni vystava obleceni a par zbrani, ktere je mozne si potezka. Je tu i moznost zastrilet si na rune terce. Strilet mohou mali i velci nadsenci. Dal pak pokracujete k raselinisti, kde je rozhledna.....Jezirka jsou dal a ruzne poschovavany..... Dal muzete popojet autem do Dobre a jet cyklovylet smerem na Stozec, Nove Udoli, Schwarzenbersky kanal, a zpet Dobra.
214 fotek, letos v červenci, 14 zobrazení, přidat komentář | krajina, kultura, příroda, rodina-přátelé, zábava
Střípky z rekreačně-kreativního soustředění v Otročím údolí.
89 fotek, minulý týden, 39 zobrazení, 3 komentáře | cestování, krajina, příroda, rodina-přátelé
Kokořínsko 10.8. - 12.8.2018
57 fotek, letos v srpnu, 264 zobrazení, 2 komentáře | cestování, krajina, lidé, příroda, rodina-přátelé
58 fotek, letos v srpnu, 14 zobrazení, přidat komentář | krajina, města, příroda, rodina-přátelé
Týdenní cyklodovolená na Jižní Moravě
69 fotek, minulou sobotu, 13 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, města, příroda, rodina-přátelé
4. část trasy vycházky turistů KČT Krnov. Došli jsme po silnici do osady Bílý Potok, kde jsme si odpočinuli, občerstvili a u známého sběratele zhlédli množství různých zajímavých věcí. Z Bílého Potoka jsme se vraceli stejnou cestou jako ráno, přes Hutě, Železnou a město Vrbno pod Pradědem k žst. Zbyl nám čas na pivo v pensionu naproti. Motorák odjížděl v 16:02 h. a po přesednutí na rychlík v Miloticích nad Opavou jsem dojel přes Krnov do Ostravy-Svinova v 17:57 h. Zpočátku dopoledne mrholilo či poprchalo, ale po výstupu z BUSu na sedle Videlský kříž se vyjasnilo a byl pěkný teplý den. V Ostravě-Porubě prý 3x pršelo a v noci to bylo počtvrté.
31 fotek, minulou sobotu, 8 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, příroda, rodina-přátelé
2.část trasy vycházky turistů KČT Krnov: po výstupu z BUSu na Sedle Videlský kříž jsme popřáli k narozeninám kolegyni a bylo pohoštění. Ze sedla jsme se kousek vrátili po hlavní silnici a odbočili vlevo na neznačenou Lesní cestu Bařinskou, prošli jsme kolem boudy a chaty Na Bařinách a došli jsme ke Skalnímu potoku a Skalní lesní cestu na okraj PR Skalní potok.
73 fotek, minulou sobotu, 6 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, města, příroda, rodina-přátelé
1. část trasy vycházky turistů KČT Krnov: 20 účastníků vyšlo od žst. Vrbno pod Pradědem (520 m), přes město a městskou část Železná, rozcestí Hutě, do osady Bílý Potok. Zde jsme počkali na BUS (Přerov - Jeseník) a vyvezli jsme se na sedlo Videlský kříž (930 m).
38 fotek, minulou sobotu, 9 zobrazení, koníčky, ostatní, rodina-přátelé, zábava
„Kouzlo historie – květinová procházka první republikou“ Prostě krása....

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.