Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Oslavy

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

84 fotek, letos v lednu, 61 zobrazení, přidat komentář | děti, lidé, oslavy, rodina-přátelé, události
V letošním kalendářním roce oslavujeme významné výročí, i když po pravdě řečeno, skoro již co oslavování není. Danuška se dožívá 70 a já 75 let. Gratulanti přicházeli postupně, poněvadž jsou různé skupiny z různých stran. Jako první přijela Terezka s Markem, o 14 dní později náš milý syn Jirka s rodinou, tj. s přítelkyní Zdenkou a vnoučaty Kačenkou, Janíčkem a Ondráškem. Poslední v pořadí je moje sestra Vladěnka se švagrem Vojtou.

Zcela speciální společný dáreček nám připravil Honzíček, který pro nás zcela sám vyrobil miniprezentaci, jejíž jednotlivé strany jsem musel upravit jako fotografie, neboť systém Rajčete neumožňuje prezentace vkládat.

Pokaždé byla zábava úžasná, nicméně objektivně nutno říci, že nejžádanější a nejfotografovanější byla malá jeden a čtvrtletá Kateřinka, která tentokrát pojala návštěvu jako velké dobrodružství spojené s objevováním různých zákoutí našeho bytu. Prověřila všechny místnosti, kuchyní počínaje a mým pokojem konče. V letošním kalendářním roce oslavujeme významné výročí, i když po pravdě řečeno, skoro již co oslavování není. Danuška se dožívá 70 a já 75 let. Gratulanti přicházeli postupně, poněvadž jsou různé skupiny z různých stran. Jako první přijela Terezka s Markem, o 14 dní později Jirka s celou rodinou, tj. s přítelkyní Zdenkou a vnoučaty Kačenkou, Janíčkem a Ondráškem. Poslední v pořadí je moje sestra Vladěnka se švagrem Vojtou.

Zcela speciální společný dáreček nám připravil Honzíček, který pro nás zcela sám vyrobil miniprezentaci, jejíž jednotlivé strany jsem musel upravit jako fotografie, neboť systém Rajčete neumožňuje prezentace vkládat.

Pokaždé byla zábava úžasná, nicméně objektivně nutno říci, že nejžádanější a nejfotografovanější byla malá jeden a čtvrtletá Kateřinka, která tentokrát pojala návštěvu jako velké dobrodružství spojené s objevováním různých zákoutí našeho bytu. Prověřila všechny místnosti, kuchyní počínaje a mým pokojem konče.
107 fotek, minulou neděli, 105 zobrazení, přidat komentář | lidé, oslavy, rodina-přátelé, události, zábava
135 fotek, prosinec 2017 až leden 2018, 203 zobrazení, přidat komentář | doma, oslavy, rodina-přátelé
Budiž požehnané krásné svátky vánoční!
33 fotek, minulou sobotu, 99 zobrazení, přidat komentář | děti, doma, dokumenty, lidé, oslavy
21 fotek, minulou sobotu, 21 zobrazení, přidat komentář | děti, oslavy
Tomáškův první maškarní ples - maska čajový sáček..
90 fotek, minulý pátek, 1 235 zobrazení, přidat komentář | kultura, oslavy, události, zábava
66 fotek, minulou sobotu, 32 zobrazení, přidat komentář | auta, oslavy, události, vesnice, moje fotozprávy
V sobotu po 13 hodině došlo k slavnostnímu předání nového hasičského dopravního automobilu křišským dobrovolným hasičům. Starosta obce Břasy ve svém proslovu informoval přítomné o pořízení dopravního automobilu. Celková cena i s přívěsem vyšla na 1 750 tisíc, z toho Ministerstvo vnitra poskytlo dotaci ve výši 450 tisíc, kraj ve výši 300 tisíc a zbylou částku 1 milion poskytla obec. V rámci předávání obdrželi starosta obce Miroslav Kroc, zaměstnanec obce Pavel Plzák, farář Dariusz Gebala, křišský hasiči Radek Franta a Jaroslav Kolek Pamětní listy za zásluhy na pořízení automobilu. Jaroslav Kolek následně automobil pokřtil šampaňským. Poté se průvod vydal od hasičské zbrojnice k místní kapličce, u které farář Dariusz Gebala požehnal novému automobilu.
154 fotek, 14.1.2018, 36 zobrazení, přidat komentář | oslavy, rodina-přátelé, události, zábava
Oslava narozenin
61 fotek, minulý pátek, 66 zobrazení, přidat komentář | lidé, oslavy, události
1 fotka, minulý pátek, 20 zobrazení, přidat komentář | děti, doma, oslavy, ostatní, práce
pokračování i v roce 2018
88 fotek a 1 video, listopad 2017 až leden 2018, 63 zobrazení, přidat komentář | děti, doma, lidé, oslavy, rodina-přátelé
..dost fotek je tu z mobilu..ne vždy mám u sebe foťák :)
166 fotek, leden až listopad, 214 zobrazení, přidat komentář | oslavy, rodina-přátelé
Svatba Iriny a Míry na Staroměstské radnici v Praze
69 fotek, říjen 2017 až leden 2018, 59 zobrazení, přidat komentář | cestování, oslavy, rodina-přátelé, sport, zábava
Wellness víkend na Erlebachově boudě, lyžování v Zauchensee, advent v Salzburgu, Krampuslauf v Schladmingu, Julinčin svátek, taneční vystoupení Angeles v Hankově domě a turnaj v barevném volejbale. Prostě taková všehochuť pro toho, kdo má chuť.
156 fotek a 2 videa, 24.12.2017, 159 zobrazení, přidat komentář | doma, lidé, oslavy, rodina-přátelé
24.12.2017
42 fotek, prosinec 2017, 86 zobrazení, přidat komentář | oslavy
Svátky vánoční doma v MB, v Nera a na horách v Jablonečku. Takže trojnásobný Ježíšek, tak jako každý rok :-). A tentokrát i s lyžováním...
44 fotek a 2 videa, minulý čtvrtek, 35 zobrazení, přidat komentář | lidé, oslavy, události
Výstava českých korunovačních klenotů se koná u příležitosti oslav 100 let naší republiky a 25. výročí vzniku samostatné České republiky.