Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Města

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

38 fotek, 23.5.2018, 13 zobrazení, 18 komentářů | města, příroda
87 fotek, 30.4.2013, 9 zobrazení, přidat komentář | kultura, lidé, města, zábava
52 fotek, tento týden, 47 zobrazení, přidat komentář | děti, lidé, města, sport, zábava
První den dvacátého ročníku sportovně kulturní akce v České Třebové.
150 fotek, letos v květnu, 7 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, kultura, města, příroda
Šanghaj, Suzhou, Tongli, Hangzhou, Hongcun, Huangshan
20 fotek, minulou sobotu, 7 zobrazení, přidat komentář | architektura, města
16 fotek, 8.6.2018, 6 zobrazení, přidat komentář | architektura, cestování, krajina, města, země
Toskánsko je jedna z perel Itálie.Toskánsko je kraj proslulý uměním,historií,působivou scenérií a také významnou produkcí vína.Starobylá města jako Florencie,nebo Siena to jsou perly středověké architektury.Pro nás suchozemce další perla je moře.
50 fotek, únor až červen, 31 zobrazení, 61 komentářů | kultura, města, umělecké
Další ročník sochařského festivalu SCULPTURE LINE, letos i v Pardubicích, Vám představí sochy a výtvarné objekty předních domácích i mezinárodních tvůrců „pod širým nebem“, přímo v ulicích města. Kromě frekventovaných míst budete mít možnost jednotlivé sochy vnímat i v kontextu specifických, méně očekávaných a speciálně vybraných lokací.
20 fotek, v pondělí, 5 zobrazení, přidat komentář | města, ostatní
Labe u železničního mostu, když je v Labi málo vody....
84 fotek, 22.4.2018, 7 zobrazení, přidat komentář | architektura, města, vesnice
56 fotek, tento týden, 9 zobrazení, 2 komentáře | architektura, cestování, krajina, kultura, města
Příbram (německy Freiberg in Böhmen, Przibram či Pribram, v období protektorátu Pibrans; vedle obvyklého genitivu Příbrami je v názvech okolních obcí užíván i starší tvar Příbramě je město ve Středočeském kraji, 54 km jihozápadně od Prahy v oblasti pod Brdy na říčce Litavce. Žije zde přibližně 33 tisíc obyvatel.

Příbram byla proslulá jako historické hornické město, což nyní připomíná Hornické muzeum Příbram, jedno z největších hornických muzeí v České republice spravující rozsáhlý skanzen. Nyní, po útlumu těžby, je známá hlavně díky poutnímu místu Svaté Hoře, kde je barokní klášterní komplex. Ten se nachází na kopci přímo nad centrem města, s ním je spojený krytým schodištěm.
36 fotek, srpen 2017, 25 zobrazení, 22 komentářů | cestování, krajina, města, příroda
Toto album bude jen o několika fotkách z cesty k první zastávce na západním pobřeží - takové překlenutí. Půjde jen o dokumentační cvaky často mobilem a/nebo z auta. :-)

Ač jsem po předchozí zkušenosti s Niagarskými vodopády z Kanadské strany z roku 2013 rozhodně neměl nutkání je vidět znovu - zastavil jsem se u nich, protože po okruhu na východním pobřeží jsme měli den volna před odletem na pobřeží západní. Vodopádny fajn, okolí už moc ne. Udělal jsem jen pár dokumentačních cvaků i proto, že počasí nepřálo. Ač bylo teplo a slunečno - celá obloha byla zatažená tenkou oblačností - oparem (pravděopdobně Cirrostratus nebulosus) s občasnými kumuly.

Následuje ranní nasednutí na let z Buffala do Minneapolis s hezkým výhledem na Niagarské vodopády z ptačí perspektivy. Fotky z letu z Minneapolis do LA bohužel nemám - seděli jsme uprostřed letadla a na nádherné scenérie s kaňony a horami jsme koukali jen z povzdálí. V LA bylo celkem příjemné podnebí s větrem foukajícím od moře. Jakmile jsme ale překročili první hory, vítr ustal a teplota rapidně stoupla na spalujících 42°C.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.