• 259 zobrazení
  • 4242
  • {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}
radekgre
Deváté kolo Moravskoslezské fotbalové ligy přineslo utkání Sigmy Olomouc B v nedalekém Uničově.
Fotbalisté béčka nedali uničovskému týmu šanci a už po prvním poločase si vytvořili tří brankový náskok, když se postupně trefili Uriča, Kotouč a Hadaš. Konečné vítězství 4:0 pečetil v 57. minutě Langer.
B-tým je tak v tabulce MSFL aktuálně umístěn na třetí příčce se ziskem 23 bodů. V dalším ligovém kole přivítá béčko Sigmy na domácí půdě Blansko.

SK Uničov – SK Sigma Olomouc B 0:4 (0:3)
Branky: 16. Uriča, 37. Kotouč, 40. Hadaš, 57. Langer.
Rozhodčí: Dudek, Žurovec – Kotala.
ŽK: Straňák, Krč, Ambrozek – Grygar, Slavíček.
Uničov: Kalina – Diblík (58. Šidlík), Straňák, Svoboda, Ambrozek, Komenda, M. Vybíral (55. Kamas), Bača, Krč (76. Dittmer), Můčka, Koutný. Trenér: Dušan Žmolík.
Sigma B: Stoppen – Spáčil, Kotouč, David, Hadaš (66. Grečmal), Piňa (86. Bednár), Langer (86. Saňák), Grygar, M. Galus, Slavíček, F. Uriča (76. Beňa). Trenér: Augustin Chromý.
opbb
Slezská univerzita - Obchodně podnikatelská fakulta Karviná. Mapování hlavní budovy.
petr731
Drama do poslední chvíle nabídl sobotní předobědový zápas krajského přeboru mezi Boskovicemi a Mutěnicemi. Rozhodnutí přišlo po překrásně zahraném trestném kopu v podání kapitána domácích Jirky Fadrného... #sport