Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Krajina

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

145 fotek, 29.4.2014, 17 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, příroda
Jarní okruh Broumovskými stěnami od chaty Hvězda ke Kamenným hřibům a Suchým dolem a Kovářovou roklí zpět
112 fotek, minulou sobotu, 9 zobrazení, přidat komentář | krajina, lidé, oslavy, události
Dnes přináším fotoreportáž z tradičního koulení dubového sudu za pomoci speciální tyče v ruce zvané bednářský ficák z bavorského partnerského města Störnstein do pivovaru Chodovar v Chodové Plané na trase dlouhé 54km, na které se vystřídalo několik týmů z Čech i Německa. Počasí dnes bylo doslova aprílové, většinu dne propršelo a teplota se nepřehoupla přes 7°C. Náladu to ale účastníkům nezkazilo a na zastávkách ve městech Bärnau, Tachov, nebo Planá u M. Lázní byla vždy připravena živá hudba a také občerstvení a nechyběly ani vozy s pípou a nefiltrovanou 11°.

Konec akce znamenal zahájení letošní pivní sezony 2017.
http://chodovar.cz/id1286cz-slavnostni-zahajeni-pivni-sezony-2017.htm
40 fotek, minulou neděli, 11 zobrazení, 1 komentář | cestování, krajina, příroda
24 fotek, včera, 41 zobrazení, 60 komentářů | krajina, příroda
25. 4. jsme vyrazili k rybníku Apollo podívat se, jak pokročilo jaro. Oproti minulým dnům, které byly velmi studené, svítilo sluníčko a bylo teplo (20 °C).
22 fotek, minulou středu, 47 zobrazení, 52 komentářů | krajina, příroda, vesnice
81 fotek, letos v dubnu, 10 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, příroda, rodina-přátelé, zábava
Na úpatí hory Slamník v nadmořské výšce 1116 metrů vyrostla unikátní rozhledna. Dřevěná a kovová konstrukce vás zavede do výšky 55 metrů. Po dřevěné rampě se na vrchol rozhledny dostane pohodlně vozíčkář i rodina s kočárkem. Stezka nabízí nádherný výhled do okolí. Kromě toho se z informačních tabulí dozvíte i něco o nejbližším okolí Dolní Moravy a mracích. http://www.dolnimorava.cz/stezka-v-oblacich/
50 fotek, minulou neděli, 81 zobrazení, 1 komentář | architektura, cestování, krajina, zábava
http://www.pete.cz * Zajímavá, bohužel však velice zdevastovaná rozhledna (památník) na Neštětické hoře u Neveklova (9 km od Konopiště). Výška 16 metrů,vyhlídková plošina 12 metrů , volně přístupná, po žluté turistické trase. Výhled značně omezen, ale dle návštěvní knihy je toto místo navštěvováno hlavně z jiného důvodu :-)
51 fotek, letos v dubnu, 11 zobrazení, 3 komentáře | cestování, krajina, rodina-přátelé, zábava
Dřevěná rozhledna stojí těsně za česko-polskou hranicí od roku 2010. Z vyhlídkové plošiny ve výšce 22 metrů nabízí kruhový výhled na vrcholky pohraničních hor (Kralický Sněžník, Jeseníky, Orlické hory, Krkonoše), Českomoravskou vrchovinu nebo na polskou stranu hranice. Tento vrchol je rozvodím do trojice evropských moří. Z jihovýchodních svahů míří voda do Moravy a dále do Dunaje a Černého moře, z jihozápadních do Labe a Severního moře a severozápadní proudy vedou do Odry a Baltského moře. Velice trefný je polský název hory - Trójmorski Wierch.
24 fotek, minulé pondělí, 13 zobrazení, přidat komentář | krajina, příroda, Jaro a Velikonoce 2017
Počasí o velikonočním pondělí není sice nic moc, ale přece nejsme z cukru. Táhne nás to do lesa najít alespoň náznak jara a poznat nepoznané. Volba padla na okolí jisté nejmenované přehrady....
91 fotek, letos v dubnu, 10 zobrazení, 1 komentář | cestování, krajina, příroda
Dlouho plánovaný vandr do Súlovských skal padl 14.4.2017 - 17.4.2017. Předpověď počasí naštěstí lhala a kromě zimy, bylo po celý pobyt v přírodě slunečno, místy zataženo. Fotky nepříliš kvalitní, ale vzpomínky na zdolání zůstanou nehledě na obrazovou část.
14 fotek, minulou neděli, 20 zobrazení, krajina, příroda, jídlo
Krátký výlet s návštěvou restaurace.
Restaurace a penzion U Sapíků se nachází v malebné krajině v okrese Praha-východ, kraj Středočeský nedaleko Říčan u Prahy. Klokočná je jednou z nejvýše položených obcí v kraji, ze které je nádherný výhled do okolí. Díky minimální dotčenosti moderní výstavbou si zachovala stále ještě vesnický ráz. Bohužel jsem neměla možnost více fotit, tak příště :)
48 fotek, včera, 15 zobrazení, přidat komentář | cestování, koníčky, krajina, země
tradiční akce, za posledním zbytkem sněhu...tentokrát to mělo ty správný grády:) na jesemicku nepadlo během 4dní místy až metr sněhu..v okolí Králíků to mělo být podle předpovědí mnohem méně...no nebylo.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.