Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Dokumenty

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

8 fotek, 7.10.2017, 26 zobrazení, 23 komentářů | dokumenty, klasická-fotografie, makro, příroda, zvířata
Počátkem října jsme zjistili, že v prázdném skleníku si pod střechou začaly budovat své hnízdo sršně. Samozřejmě jsem si je při stavbě toho díla chtěla vyfotit a rozesmála mne ta jedna vpravo, která mne po celou dobu focení upřeně hlídala. Ostatní se na mne jen sem tam podívaly a jinak si hleděly stavby. Těšila jsem se, že až přijedeme příště, budou mít celé hnízdo hotové a opět si ho vyfotím. Jaké bylo mé překvapení, když jsem otevřela skleník a sršně byly pryč a polovičku hnízda si odnesly sebou. Asi správně usoudily, že bych jim nedala pokoj a neustále jim strkala k hnízdu tu černou ohavnost a tak se raději přestěhovaly. Na stromě jsme nechali nějaká jablka nevhodná k jídlu pro ptáčky a sršně je okamžitě objevily a velice si na nich pochutnávaly.
150 fotek, minulou sobotu, 33 zobrazení, 9 komentářů | dokumenty, krajina, kultura, lidé, příroda
Tak a zavřeli jsme říčku Bobravu. Jako vždy perfektně připraveno od kamarádů z T.O.Bobrava, zajištěno občerstvení, prostě vše, co k takové události patří. Počasí přálo a tak se sešlo dost kamarádů a přátel. Cvakali Sázinci ze Zastávky a tak se podívejte na tu atmosféru této akce.
40 fotek, 10.9.2017, 6 zobrazení, přidat komentář | děti, dokumenty, koníčky, vesnice
13 fotek, včera, 236 zobrazení, dokumenty, lidé, události
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/452300-polak-prezil-ve-vysokych-tatrach-pad-dlouhy-asi-250-metru.html
Zrovna jsem byla u místa, kde se to stalo, tak promptně ukládám na Rajče malý dokument...
28 fotek, 10.6.2017, 22 zobrazení, 6 komentářů | dokumenty, lidé, ostatní, události
ALB1054 Zaparkované mopedy, především před půlstoletím oblíbené Stadiony S11, budily zaslouženou pozornost. Vždyť některé stroje na havlíčkobrodském náměstí oslavily již šedesáté narozeniny. Pořadatelům se prezentovalo 97 účastníků z celé republiky, mezi kterými byly i tři ženy.
Na start do Světlé to měl však nejdále manželský pár z Bulharska kousek od Sofie, něco málo přes 800 kilometrů, přijel na motocyklu značky IZH/DKV 350 ccm z roku 1969.
Zastávka na havlíčkobrodském náměstí proběhla v rámci druhé etapy. Ta měřila 45 km a jela se po trase Nová Ves, Okrouhlice, Chlístov, Havlíčkův Brod, Veselý Žďár, Okrouhlice, Broumova Lhota, Závidkovice, Světlá nad Sázavou.
V doprovodu se samozřejmě objevily i silnější stroje.
52 fotek, 7.10.2017, 21 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, koníčky, lidé, oslavy, události
Josefínské slavnosti 2017 - noční bitva...
94 fotek, 19.9.2017, 48 zobrazení, 5 komentářů | architektura, cestování, dokumenty, krajina
Zříceniny starého řeckého a římského města
102 fotek, 2.6.2017, 78 zobrazení, přidat komentář | děti, dokumenty, události, umělecké
Počet krojovaných detí pribúda :), kroje z Hriňovej - Podpoľania, no i zo Sebechlieb, Kojšova, Myjavy, Klenovca, Zemplína, Lomu nad Rimavicou ... ĎAKUJEM všetkým starým rodičom, rodičom, deťom i kolegom, kolegyniam !!! Veľký obdiv a vďaka ! Pár fotografií je aj z hodín Geografie napr. s deviatakmi sme sa učili o našom hriňovskom kroji v rámci výuky o Miestnej krajine - Hriňovej pod Poľanou! - keckar@centrum.sk
17 fotek, minulou sobotu, 26 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, lidé, události
Pravý "Bleší trh", ve staré továrně v Holešovicích.
51 fotek, v úterý, 95 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, sport, moje fotozprávy
3. kolo Českého poháru v házené.
100 fotek, 30.5.2017, 36 zobrazení, přidat komentář | děti, dokumenty, události, umělecké
Počet krojovaných detí pribúda :), kroje z Hriňovej - Podpoľania, no i zo Sebechlieb, Kojšova, Myjavy, Klenovca, Zemplína, Lomu nad Rimavicou ... ĎAKUJEM všetkým starým rodičom, rodičom, deťom i kolegom, kolegyniam !!! Veľký obdiv a vďaka ! Pár fotografií je aj z hodiny Geografie v 9.A, kde sme učili o našom hriňovskom kroji v rámci výuky o Miestnej krajine - Hriňovej pod Poľanou