Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Události

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

121 fotek, včera, 5 zobrazení, přidat komentář | děti, sport, události
Naši mládí žáci ZŠ Tasovice ve Znojmě postoupili do krajského přeboru z druhého místa. V Břeclavi si to užívali i když v tak silné konkurenci zkušenějších hráčů neměli šanci. Na přebor jeli tři chlapci a dvě dívky v sestavě. 1.Kortan Dalibor 2.Fafílek Tadeáš 3.Němec Petr 4. Kružíková Kristýnka která se střídala s Grillowitzerovou Markétkou. O slabinách dětí víme a na ně se v šachovém kroužku TJ Hodonice zaměříme.
Více na http://chess-results.com/tnr325722.aspx?lan=5&art=0&wi=821
33 fotek, prosinec 2017 až leden 2018, 10 zobrazení, přidat komentář | děti, lidé, události
Tradiční vánoční setkání v DPS Liptál. Učinkují děti MŠ Liptál. Foto Alena Malčíková.
272 fotek, včera, 92 zobrazení, přidat komentář | koníčky, sport, události, zvířata
Kdo z majitelů, chovatelů a handlerů pejsků se zde najde a má o fotografie k chovatelskému
a soukromému účelu zájem, neváhejte mě kontaktovat. Toto jsou jen náhledy určené k prohlížení a výběru.
Copyright © Ing. Eva Mizerová - p h o t o elfka, www.photoelfka.com,
787 fotek, minulou sobotu, 93 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, koníčky, ostatní, události, zvířata
NEUPRAVENÉ NÁHLEDY, KTERÉ NEJSOU VHODNÉ PRO PREZENTACI! POKUD MÁTE O NĚJAKÉ FOTKY ZÁJEM, NAPIŠTE MI PROSÍM NA E-MAIL: info@kattty.eu a domluvíme se. Děkuji!
66 fotek, letos v lednu, 43 zobrazení, přidat komentář | rodina-přátelé, události, zábava
Pěkně se vydařil koncert! NKC nás skvěle rozehřáli, Ratejna parádně nažhavila a Liars...ty konečně zahráli celý set a z nás se už pěkně čudilo :D
25 fotek, srpen 2006 až leden 2018, 59 zobrazení, 39 komentářů | dokumenty, lidé, události
Teď v únoru to bude pět let co odešel do hudebního nebe Bob Frídl
27 fotek a 2 videa, 24.12.2017, 35 zobrazení, přidat komentář | děti, rodina-přátelé, události
84 fotek, letos v lednu, 61 zobrazení, přidat komentář | děti, lidé, oslavy, rodina-přátelé, události
V letošním kalendářním roce oslavujeme významné výročí, i když po pravdě řečeno, skoro již co oslavování není. Danuška se dožívá 70 a já 75 let. Gratulanti přicházeli postupně, poněvadž jsou různé skupiny z různých stran. Jako první přijela Terezka s Markem, o 14 dní později náš milý syn Jirka s rodinou, tj. s přítelkyní Zdenkou a vnoučaty Kačenkou, Janíčkem a Ondráškem. Poslední v pořadí je moje sestra Vladěnka se švagrem Vojtou.

Zcela speciální společný dáreček nám připravil Honzíček, který pro nás zcela sám vyrobil miniprezentaci, jejíž jednotlivé strany jsem musel upravit jako fotografie, neboť systém Rajčete neumožňuje prezentace vkládat.

Pokaždé byla zábava úžasná, nicméně objektivně nutno říci, že nejžádanější a nejfotografovanější byla malá jeden a čtvrtletá Kateřinka, která tentokrát pojala návštěvu jako velké dobrodružství spojené s objevováním různých zákoutí našeho bytu. Prověřila všechny místnosti, kuchyní počínaje a mým pokojem konče. V letošním kalendářním roce oslavujeme významné výročí, i když po pravdě řečeno, skoro již co oslavování není. Danuška se dožívá 70 a já 75 let. Gratulanti přicházeli postupně, poněvadž jsou různé skupiny z různých stran. Jako první přijela Terezka s Markem, o 14 dní později Jirka s celou rodinou, tj. s přítelkyní Zdenkou a vnoučaty Kačenkou, Janíčkem a Ondráškem. Poslední v pořadí je moje sestra Vladěnka se švagrem Vojtou.

Zcela speciální společný dáreček nám připravil Honzíček, který pro nás zcela sám vyrobil miniprezentaci, jejíž jednotlivé strany jsem musel upravit jako fotografie, neboť systém Rajčete neumožňuje prezentace vkládat.

Pokaždé byla zábava úžasná, nicméně objektivně nutno říci, že nejžádanější a nejfotografovanější byla malá jeden a čtvrtletá Kateřinka, která tentokrát pojala návštěvu jako velké dobrodružství spojené s objevováním různých zákoutí našeho bytu. Prověřila všechny místnosti, kuchyní počínaje a mým pokojem konče.
279 fotek, minulou neděli, 88 zobrazení, přidat komentář | události
Kašava - báječný maškarní ples Trnkovjanky 20.ledna 2018 v Orlovně
32 fotek, minulou sobotu, 19 zobrazení, přidat komentář | cestování, události
Tradiční KAŽDOROČNÍ výlete na "Severní pól" - vrch BABA u Kosmonos
48 fotek, minulý čtvrtek, 67 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, kultura, události
Pořad pod názvem "Ostatně poslední slovo jsem neřekl" v Knihovně Václava Havla v pražské Ostrovní ulici byl prezentací románu českého spisovatele Josefa K. Šlejhara "Cvrček mého krbu", které je událostí v českém literárním životě. Na snímcích Pavel Hájek, editor, Jáchym Topol, který byl prvním z řečníků, herec Lukáš Jůza, který četl ukázky z románu, Jaromír Typlt, odborník na Šlejharovo dílo, spjatý stejně jako autor románus Novou Pakou, který celý večer moderoval, a který mě na něj pozval. Dalšími řečníky byli básník Petr Král, historik umění Jaromír Zemina, Josef Hrdlička, potomek spisovatele Milan Šlejhar či Josef Stránský z Dolní Kalné. Každý z nich přispěl do mozaiky pozoruhodného večera svým dílem.
107 fotek, minulou neděli, 105 zobrazení, přidat komentář | lidé, oslavy, rodina-přátelé, události, zábava
216 fotek, minulou sobotu, 10 zobrazení, přidat komentář | sport, události
Volejbal pro silné nervy domácích fanoušků.. Po dvou prohraných setech se Kladno vzchopilo a jsme rádi za dva body.
27 fotek, minulou sobotu, 109 zobrazení, 28 komentářů | lidé, příroda, události, zvířata
20.1.2018 bylo do Ptačího parku Josefovské louky dovezeno z Milovic pět hřebečků koně exmorského. Ti mají za úkol udržovat zdejší vegetaci ve stavu, který bude vyhovovat hnízdním nárokům některých druhů tzv. lučních bahňáků. Bližší informace o celé akci zde : http://www.birdlife.cz/privitani-divokych-koni-na-josefovskych-loukach/