Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Kategorie "události"reklama

29 fotek, minulou neděli, 1 zobrazení, přidat komentář | kultura, události, zábava
Několik desítek diváků si při Zámeckých slavnostech poslechlo písničky Michala Hrdého s doprovodem Josefa Šísla a autorský přednes vimperských básníků.
84 fotek, dnes, 19 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, koníčky, lidé, události, moje fotozprávy
Dnešní zásah byl velice,velice náročný na terén.Ohnisko požáru se nacházelo ve skalní stěně lesa.Díky rychlému a profesionálnímu zásahu hasičů se tento požár podařilo zlikvidovat! Místo požáru se nachází ve skalách u bývalého hotelu Knafák u Milikova okr.Cheb.
Příčina požáru se vyšetřuje,pravděpodobně se jedná o samovznícení.Velké díky patří všem zasahujícím hasičům děkujeme.....
124 fotek, minulou sobotu, 26 zobrazení, přidat komentář | děti, sport, události, vesnice
3. ročník nohejbalového turnaje O pohár starosty uspořádala Komise pro místní správu Hrbov-Svařenov v sobotu 29.8 na hřišti u kulturního domu. Současně s tím připravila pro děti různé atrakce a hry jako skákací hrad, stolní fotbal nebo ping pong. Pořadatelé nabídli hráčům i ostatním občanům bohatou nabídku občerstvení, které v posledním nezvykle horkém srpnovém víkendu přišlo vhod. Letos navíc pro sezení hostů vhodně posloužila dokončená terasa technického domku, ve kterém byl otevřený šenk a toalety.
Turnaje se ani letos nezúčastnilo vělké množství týmů, některé z nich totiž zrušily účast kvůli poutím ve svých obcích nebo kvůli pohřbu v Pavlínově. Celkem tak soutěžilo 5 družstev, z nichž pouze jedno sestávalo většinou z hráčů z jiné obce (Dobronín).
Pohár nakonec zůstal doma, spolu s hlavní cenou - sudem piva - jej vyhrál tým ze Svařenova.
Josef Pacal také u cesty vystavil 4 motorky ze své sbírky veteránů, jednou z nich byla i unikátní Jawa o objemu 500 ccm, kterých se v socialistickém Československu vyrobilo jen málo kusů.
Ke konci zápasů, kolem 5. hodiny odpoledne, už bylo hřiště zaplněno odhadem 60-70 lidmi. Mnoho z nich vydrželo na hřišti až do pozdních nočních hodin.
42 fotek, dnes, 5 zobrazení, přidat komentář | události
75 fotek, tento týden, 8 zobrazení, přidat komentář | koníčky, ostatní, události, moje fotozprávy
Ve dnech 29.-30.8.2015 se ve vesničce Slatina u Vysokého Mýta konala prodejní výstava drobného zvířectva, exotů, spojená s již sedmým ročníkem blafání stabiláků a devátým ročníkem výstavy modelů aut, lodí, vláčků. Na své si přišli jak chovatelé, tak i zahrádkáři, modeláři, ale i fanoušci historie- stabilních motorů.. Celým areálem se nesl krásný blafavý zvuk stabilních motorů, který dával tušit návratu do let dávno minulých, do let našich babiček i dědů. Malí i velcí návštěvníci mohli tak na vlastní oči spatřit nejen samostatné stroje, ale i mlácení obilí na mlátičce poháněné stabilním motorem. Pro návštěvníky bylo připraveno občerstvení, v doprovodném programu pak i výstava mečíků, prodej zemědělských výpěstků, pro malé pak tombola a dětský koutek. Počasí přálo. A já se již těším na další ročník této výstavy ve Slatině.
79 fotek, minulou sobotu, 10 zobrazení, přidat komentář | kultura, rodina-přátelé, události, vesnice, zábava
20 fotek, dnes, 8 zobrazení, 1 komentář | děti, lidé, události, moje fotozprávy
Zahájení školního roku v Základní škole a Mateřské škole Jince. Nastávající prvňáčci se přišli rozloučit s mateřskou školkou a tam si pro ně přišla nová třídní učitelka Anna Nováčková s ředitelem ZŠ a MŠ Jince Jiřím Havlátem a místostarostou Jinec Janem Vavrekem.
36 fotek, dnes, 11 zobrazení, přidat komentář | události
... a ať nám to společně jde!!!
103 fotek, minulou sobotu, 42 zobrazení, přidat komentář | koníčky, lidé, sport, události
1.ročník závodu horských kol "horempádem kolem Dalečína"
31 fotek, 22.8.2015, 6 zobrazení, 8 komentářů | oslavy, události, zábava
Víte, kde se dožínky Zlínského kraje v roce 2015 konaly? Pokud ne, podívejte se na několik snímků z této akce a dozvíte se to. :-)
57 fotek, léto, 9 zobrazení, 3 komentáře | události
poslední fota z této tradičně povedené akce, nádherné kostýmy, výkony, počasí a hlavně pohodoví lidé - těším se na příští rok
20 fotek, říjen 2012 až srpen 2015, 12 zobrazení, přidat komentář | lidé, události, vesnice, zábava
Krásnou tradicí v Šanově je "Pěkná hodinka", která se koná v pondělí při Havelském posvícení. Sešlost začíná již v 8:00, ráno pouze pro mužskou část, obecní soud zasedá v 10:00 a řeší pasování a trestání "hříšníků". Po obědě jde průvod k pomníků padlých a pak je taneční veselice pro všechny.