Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Práce

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

25 fotek, ve čtvrtek, 4 zobrazení, přidat komentář | architektura, dokumenty, lidé, města, práce
Tady na Malířské působila Asociace Brontosaura a její ekocentrum Zelený klub, vznikal tu i bulletin Ekolist. Teď se do těchto sklepních prostor stěhuje pražská kancelář Hnutí Brontosaurus. Napřed je však třeba opravit podlahy, okna, instalace a vyřešit vlhkost v zadní místnosti, kde budou skladové regály. Tak jsem se tu zapojil do jedné z brigád.
73 fotek, ve středu, 115 zobrazení, děti, lidé, práce, rodina-přátelé, zábava
41 fotek, včera, 17 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, práce, příroda
Žádný strom do nebe neroste a tak došlo i na čtyři topoly rostoucí na křižovatce na Valech, přímo před naším domem. Vysázeny byly někdy v druhé půli 60. let 20. století, tedy přibližně před 50 lety. Stromy nebyly sice nemocné, ale hodně proschlé a v poslední době každý silnější vítr zásobil širší okolí sprškou větví (i větších rozměrů).
38 fotek, v pondělí, 143 zobrazení, přidat komentář | práce, události
V úterý 21. března se most do začátku července uzavřel! Práce začaly frézováním vozovky. Pro pěší je most průchozí přes vybudované schodiště.
18 fotek, minulý pátek, 221 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, práce
V pátek před odjezdem na tramp jsme se stavili za Francim trošku mu pomoci vypít nějaká piva a vybagrovat ledničku.Počasí vyšlo skvěle - pršet začalo asi hodinu po skončení - sotva jsem vyrazil na vandr.
3 fotky, 11.3.2017, 17 zobrazení, přidat komentář | ostatní, práce, jídlo
3 fotky, 9.3.2017, 9 zobrazení, přidat komentář | koníčky, ostatní, práce
Tlukač používala moje babička, maminka a já jej používám také. Jedná se o nástroj z dob, kdy ještě nebyly pračky. Prádlo se namočilo a pak tlukačem se na namočené věci několikrát zatlačilo. Pokud je dost znečištěné, tak vícekrát/5-10x/ a to opakovat třeba i třikrát za den. Občas jej používám na pracovní oděv, namočené prádlo, které necháváme namočené přes noc, přeženu přes tlukač , pak do pračky. Tím pádem můžu dát taky o trochu méně pracího prášku. Od mého mládí nepamatuji, že by se musely modráky předrhnout kartáčem, i když byly hodně znečištěné. Když jsem se oženil, tak jsem si jej udělal a slouží do dnešních dnů. Dnes se podobný způsob používá u tzv."Bublinkových praček".
154 fotek a 17 videí, minulé úterý, 12 zobrazení, přidat komentář | auta, koníčky, práce
Na závodním okruhu Slovakia Ring nedaleko Dunajské Stredy bylo srovnáno 12 kamionů. 6 Scanií a 6 konkurenčních značek. Prožili jsme dva nezapomenutelné dny. Děkujeme organizátorům a Scania Czech republic za pozvání.
www.rcscania-trucks.cz
35 fotek, minulý pátek, 722 zobrazení, děti, lidé, práce, rodina-přátelé, zábava
51 fotek, minulý pátek, 30 zobrazení, přidat komentář | děti, práce
Předškoláci navštívili naší základní školu a předvedli svou školní připravenost.
17 fotek, minulý pátek, 4 zobrazení, přidat komentář | práce
(upravit)
pičkové pístové kompresory ATMOS v různém provedení zaručují spolehlivý výkon. Více informací najdete na https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/c/kompresory/pistove-kompresory-perfect
32 fotek, minulou středu, 14 zobrazení, přidat komentář | práce, události
Společně s Vita PR www.vitapr.cz jsme na středu 15.3. pozvali do Kosmetického studia GERnétic redaktorky odborných i lifestylových časopisů a webových portálů na tiskové setkání na téma „Zhubněte s buněčným trenérem GERnétic“. Za kosmetiku GERnétic hovořily Ing. Andrea Trčková a Alena Kimlová, které spolu s ředitelkou genetického výzkumného ústavu Genomac RNDr. Lucií Benešovou, PhD. www.genomac.cz představily studii o zeštíhlování s pomocí genetiky a přípravků GERnétic (Adipo Gasta a Beauté Corps Marin).

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.