Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Práce

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

117 fotek, minulou neděli, 11 zobrazení, přidat komentář | lidé, práce, příroda, vesnice
Vysazeno přes tři tisíce cibulek žlutých a bílých ranných variant dobrovolníky z řad našich občanů za účasti odborné zahradnické firmy.
285 fotek a 3 videa, minulý pátek, 11 zobrazení, přidat komentář | práce
225 fotek, minulý týden, 78 zobrazení, přidat komentář | lidé, práce
Setkání mzdových účetních
6 fotek a 2 videa, srpen 2008 až říjen 2016, 27 zobrazení, přidat komentář | děti, koníčky, práce, zábava
Začátek prázdnin s radostí oslavují děti a konec prázdnin zas babičky a dědové, že jim skončila služba. Na to jak zaměstnat vnoučata po celé prázdniny a ještě napřerok, přišla jedna teta z naší celé rodiny, když navrhla dětem, aby si udělaly postavy do "Strašidelného lesa", že my dospělí jim budeme nápomocni. Od začátku prázdnin vymýšlely, sháněly a dělaly různé postavy. Ke konci prázdnin bylo vyhodnocení nejlepších postav a odměny. Dokonce si vymyslely, že na poslední večerní procházku lesem pozvou z obce i okolí svoje kamarády, kteří přišli s rodiči či prarodiči. Celkem ten den od soumraku až do pozdních nočních hodin navštívilo les na 650 lidí. Ze "Strašidelného lesa" jsem udělal dvě videa a největší úspěch mezi vnoučaty měla verze "Pro posery". O té doby uplynulo 9 let a je to pro ně nezapomenutelný zážitek na hezké prázdniny. Mají DVD Les 1, 2 , 3, neustále si vnoučata něco doplňovaly.
112 fotek, letos v září, 423 zobrazení, přidat komentář | architektura, práce, události
Hrad Lietava v septembri 2016 neutíchal a práce na ňom pokračovali svižným tempom. Dokončilo sa okno na severnej hradbe Perényho úseku, kde sa doplnil chýbajúci oblúk okna a nadmurovka. Okolie okna sa vyšpárovalo. Tradične sa konala kultúrna udalosť, Deň otvorených dverí, kde sme si pripomenuli výročie založenia nášho Združenia na záchranu Lietavského hradu a pripravili sme kultúrny program pre návštevníkov. Nechýbali Sokoliari Horus, dobový spolok Hereditas Patrum, Divadlo bez střechy, šermiarska skupina Raven Vikings a občerstvenie i prehliadky hradu. Murárske práce pokračovali v suteréne Podkovovitej veže, ktorá susedí s so staršou, Pozdĺžnou baštou, kde sa domurovala deliaca stena medzi týmito dvomi objektami a vymuroval sa do stratena zaniknutý pilier. Do suterénu Podkovovitej bašty sa osadili trámy, ktoré nesú podlažie a týmto sme získali dve nové miestnosti. V objekte Strážnice Prvej brány sa pristúpilo ku zastrešeniu pultovou strechou, na ktorú sa osadí zelená strecha. Konzervoval sa aj atikový múr nad tzv hradnou pivnicou v strednom hrade. Veľkú časť konzervácie zažil aj Južný úsek Pravouhlého bastiónu, kde za podpory Nadácie VÚB sa podarilo vyšpárovať existujúce murivo a opraviť poškodené základy múru. Práce v rámci grantu z Nadácie Telekom prebehli na východnom arkieri Turzovho paláca, kde sa opravovali odlomené konzoly. Veľkého zásahu sa dočkal aj Rondel, na ktorom sme jeho severnú časť koruny opravili do finálnej podoby a doplnili chýbajúcu strieľňu. Práce na hrade sa nezastavili ani v ďalšom mesiaci, ale o tom bude až nasledovná galéria.
24 fotek, ve středu, 11 zobrazení, 15 komentářů | práce, příroda, události
26.10.2016 - předcházející dušičkové album doplňuji několika fotografiemi detailů z dušičkových kytic, věnců a jiných nápadů.
35 fotek, 23.5.2016, 3 zobrazení, přidat komentář | práce
53 fotek, září 2014 až září 2016, 3 zobrazení, přidat komentář | práce
23 fotek, minulý týden, 15 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, práce, příroda
Dnes pokračovalo sekání křovin na sjezdovkách a v oblasti areálu. Menší skupinka začala s pravidelnou údržbou unašečů. Dále se upravil interiér pokladny do téměř finální podoby. Příště se začne konečně s montáží pozinkované točny.

Omluvte horší kvalitu fotografií, byly špatné světelné podmínky.

Foto Jiří Němec ml.; Radek Lhoták
60 fotek, květen až říjen, 7 zobrazení, přidat komentář | architektura, krajina, práce
20 fotek, 30.9.2016, 26 zobrazení, přidat komentář | lidé, práce, události, zábava, jídlo
Firemní večírek pro zákazníky ve Veľkém Mederu...
42 fotek, minulou neděli, 10 645 zobrazení, 26 komentářů | města, práce, rodina-přátelé, zábava, jídlo
Jsme tu proto , abyste v hospodách nejedli blafy ! Obávaný šéf ... díky ! :-)
70 fotek a 8 videí, letos v říjnu, 18 zobrazení, přidat komentář | práce
31 fotek, 13.8.2016, 8 zobrazení, přidat komentář | koníčky, práce
Na různých místech na hradě byli vystaveni PICMOŠI autorky Ivany Vajdové...

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.