Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Práce

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

108 fotek a 3 videa, včera, 10 zobrazení, přidat komentář | lidé, oslavy, práce, události, zábava
Josefkol je mezinárodní sraz mistrů řemesla kolářského, kočárnického, mistrů opratí, milovníků koňských spřežení a historických kočárů. Jeho jubilejní X. ročník se konal v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem. Program připoměl 270leté výročí slavnostního příjezdu kardinála Ferdinanda Juliuse Troyera z Troyerštejnu v průvodu pěší i jízdní gardy, dělostřelectva, sokolníků, urozené vrchnosti, vozů a kočárů. Ale také těch nejlepších řemeslníků, kteří se podílejí na opravách historických kočárů.
39 fotek, minulou sobotu, 174 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, lidé, práce, události, vesnice
Velké kroupy.. Pozlovice pod vodou
25 fotek, 24.6.2017, 17 zobrazení, 2 komentáře | práce
červen 2017
Na výletě s Žížalami a malými Kašpary
26 fotek, minulý pátek, 8 zobrazení, přidat komentář | práce
34 fotek, 23.6.2017, 75 zobrazení, přidat komentář | děti, kultura, práce, zábava
STUDENTY SŠNO OSLOVILO BAŤOVSKÉ TÉMA
Eva Mikešková
Bystřice pod Hostýnem/ Střední škola nábytkářská a obchodní již tradičně pořádá řezbářské sympozium. Tentokrát oslovilo studenty baťovské téma.
Sympozium je součástí projektu „Baťův odkaz na Střední škole nábytkářské a obchodní v Bystřici pod Hostýnem ožívá.“ Cílem projektu je seznámit žáky SŠNO Bystřice pod Hostýnem s Tomášem Baťou jako fenoménem, který je jedním z nejúspěšnějších Čechů 20. století, a který náš kraj pozvedl natolik, že se jeho know-how bere za vzor i dnes,“ sdělila ředitelka školy Olga Pastyříková.
První ročník pojali pedagogové se svými svěřenci inovativně, není to pouze řezbářství. Symposium rozdělili do oblasti literární - studenti píší Tomášu Baťovi, a výtvarné - jak vidí podnikatele Baťu třeba z pohledu reklamy. Na řezbářské části se podíleli i žáci partnerské školy z německého Gubenu, kteří tu pobývali v rámci projektu Erasmus. Společně vytvořili dřevěnou botu sestavenou z jednotlivých dílů, tu pak věnovali nadaci TB do Zlína.
"Spolupráce mezi nadací a školou není dlouhá, ale vyústila v tak úžasnou spolupráci. Jsem nadšený a překvapený, že vidím botu zcela jinak ztvárněnou, než jsme zvyklí my, ševci,“ pronesl výkonný ředitel nadace Pavel Velev.
4 fotky, minulý pátek, 8 zobrazení, přidat komentář | lidé, práce
Zaregistrujte se na lepsiprace.cz a pomůžeme vám sestavit životopis na míru. Připravíme Vás na prescreening. Příprava na kompetenční pohovor, assessment centrum / development centrum. Jednání o platu a další.
191 fotek, červen 2016 až červen 2017, 188 zobrazení, přidat komentář | architektura, cestování, koníčky, práce
Mesiac jún je už tradične na hrade Lietava veľmi silným mesiacom, počas ktorého vykonáme množstvo práce. Za tento mesiac sme dokončili konzerváciu prednej strany pravouhlého bastiónu v rámci workshopov za podpory banky
Reiffeisen.Vymurovalo sa mnoho lícového muriva a tak bastión je o čosi bezpečnejší.Na MDD sa konala na hrade tradičná akcia pre deti. V pozdĺžnej veži sa dokončoval dverný otvor v torzálnej podobe, ktorý prepojoval pozdĺžnu a podkovovitú baštu. V slovenskom národnom múzeu v Martine sme spustili výstavu s témou Lietava - ožívajúci hrad. Následne v akcii Naše mesto hrad zaplavili dobrovoľníci z rôznych firiem, ktorí pracovali na viacerých frontoch. špárovali murivo dolnej hradby, dokončovali kavernu strednej hradby, odstraňovali zával pod Rondelovou baštou s archeologickou precíznosťou a budovali príjazdovú cestu pod polygonálny bastión, odkiaľ budeme ťažiť skaly - hlavne lícové kusy, ktorých je tam dostatok.Vrámci výmennej stáže náš hrad poctili návštevou kolegovia z hradu Turňa, ktorí na hrade strávili niekoľko pracovných dní a spolu s nimi sme dokončovali práce na pravouhlom bastióne, stavali sme cestu pod polygonál, pripravovali maltu a výborne sa osvedčili aj v kuchyni :)
Dokončovacie práce prebiehali aj na arkieri JV steny Thurzovho paláca. Arkier dostal novú protežovanú konzolu a neskôr murár Martin dokončil jeho pravú bočnú stenu a tým zachránil jeho okienko. Koncom mesiaca na hrade pomáhal aj Lietavský hradný krúžok. V pozdl´žnej bašte po dokončení dverového tvoru sa započala stavba veľkého ramenátu pre hlavnú klenbu nad miestnosťou. Po dokončení prác na pravouhlom bastióne sa lešenie presunulo na Polygonál, kde sa psotavilo k západnej stene. Prikročili sme k jej oprave, avšak napohľad zachovalé lícne murivo bolo v takom zlom stave, že sa muselo rozobrať do rozsiahlejších rozmerov. Ale o tom až nabudúce.
59 fotek, minulý týden, 17 zobrazení, přidat komentář | práce
13 fotek a 1 video, minulý čtvrtek, 5 zobrazení, přidat komentář | práce
Fotografie z výstavby ČOV ve Zlatníkách, fotografie budou postupně přidávány v průběhu výstavby.
Poslední aktualizace 20.07.2017
5 fotek a 1 video, letos v červenci, 74 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, kultura, lidé, města, práce
Počasí: +27°C, polojasno, slabý větřík.
I na Facebooku.
https://www.facebook.com/groups/T.O.Rosomak/
73 fotek, listopad 2016 až červen 2017, 17 zobrazení, přidat komentář | práce
Moje práce

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.