Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Ostatní

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

109 fotek, minulou sobotu, 1 647 zobrazení, 38 komentářů | auta, ostatní, rodina-přátelé, zábava
Zámek Sychrov 16 km jižně od Liberece .
Veteránů vyrobených za velkou louží . :-)
50 fotek, včera, 23 zobrazení, 8 komentářů | auta, dokumenty, ostatní, události
ALB1024 - Český klub majitelů amerických automobilů ve spolupráci s časopisem CHROM&PLAMENY zorganizovali 13. ročník tradičního SRAZU AMERIK v Jizbicích pod Blaníkem. Bylo na co koukat, ale bohužel počasí si postavilo hlavu a neustále zkoušelo trpělivost účastníků četnými dešťovými přeháňkami. I tak jsem si to užil. :) Toto je první část mé fotoreportáže.
51 fotek, minulý čtvrtek, 5 zobrazení, přidat komentář | lidé, města, ostatní
53 fotek, včera, 12 zobrazení, děti, koníčky, ostatní, rodina-přátelé, zábava
Výstava vláčků na zámku v Novém Městě nad Metují. Zámecká zahrada a kolotoče :)
19 fotek, minulý pátek, 16 zobrazení, oslavy, ostatní, rodina-přátelé
10 let spolu............
31 fotek, jaro, 23 zobrazení, 1 komentář | děti, ostatní, sport
Dnes se konal malý turnaj ve střelbě z laserové pušky O velikonočního zajíčka. Sešli se 2 věkové kategorie ( do 13-ti a nad 13 let ). Během několika hodin bylo odstříleno, vítězové odměněni a byla domluvena další spolupráce mezi střeleckými oddíly. Děti zatím střílejí z laserových pušek a až se oteplí a bude lepší počasí přejdou na vzduchovky. My dospělí doufáme, že někteří u toho vydrží a vyrostou z nich další šampioni. Při focení na trénincích je veselo a pak podle fotek se probírají správné a špatné střelecké polohy apod.
10 fotek, včera, 23 zobrazení, 3 komentáře | architektura, cestování, dokumenty, koníčky, ostatní
Bývalý větrný mlýn holanského typu postavený v r. 1843. Stavba má kruhovou základnu s přibližnou výškou 12 a průměrem 8,5 metru. Větrný mlýn byl používán ke mletí až do roku 1870 kdy změnil majitele a objekt byl přestavěn na výletní letohrádek v novoanglickém stylu. Nový majitel však záhy zbankrotoval a od té doby stavba až do dnešních dob chátrá.
22 fotek, 16.4.2017, 18 zobrazení, 1 komentář | dokumenty, koníčky, ostatní, zvířata
ALB1023 pár mobilovek z dalšího tréninku na plzeňské závody. :)
60 fotek, 8.4.2017, 28 zobrazení, 3 komentáře | dokumenty, koníčky, ostatní, zvířata
ALB1022 na druhý dubnový víkend Radim zorganizoval pro naši brigádu sutinový trénink na trenažéru ve Chbanech. Hasiči z Klášterce nad Ohří a Kadaně byly připravili lanovku a slaňování z plošiny. V neděli pak proběhl trénink v prostorách paintballového hřištěv nedalekém Vilémově.
245 fotek, minulou sobotu, 19 zobrazení, přidat komentář | děti, ostatní
306 fotek, minulý týden, 18 zobrazení, přidat komentář | ostatní
Jarní etapa Flory Olomouc 2017. Úžasné aranžmá květin....... Nepřeberné množství tulipánů - plnokvěté se podobají pivoňkám ... Foceno 2 fotoaparáty, některá fota jsou neostrá - asi bych už měla vyměnit fotoaparát :-) Nechávám v albu pro představu co všechno tam bylo ke koukání..... Každý ať si to přebere :-) Lilie omamně voněly a celkově se mi výstava květin velmi líbila i když obzvláště narcisky byly 3 den již znatelně povadlé .... ale to se prostě u řezaných květin stává ....
53 fotek, minulou sobotu, 8 zobrazení, přidat komentář | lidé, ostatní, práce
Kate`s bar 3C- cocktails,cigars & champagne
tak trosku jiny bar,ktery krom klasiky disponuje i krasnym venkovnim posezenim.
-posledni dodelavky pred otevrenim
75 fotek, 3.4.2017, 21 zobrazení, 4 komentáře | dokumenty, kultura, ostatní, události
ALB1021 V muzeu Vysočiny Havlíčkův Brod v Havlíčkově Brodě probíhá od 3. dubna 2017 do 21. května 2017 výstava "Lipnická škola". Výstava je otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka). Přijmětw toto album jako pozvánku k návštěvě.

Výtvarná skupina s názvem "Lipnická škola" (Daniel Koráb, Jan Salvet, Štěpán Doležal) se formovala na studiích v Hradci Králové jako volné a přátelské seskupení tří výtvarníků. V roce 1991 se konal první „slet“ v Lipnici nad Sázavou a od té doby se v tomto inspirativním místě (s menší odmlkou na zámku Žirovnice) každoročně schází k týdenní společné tvorbě. Každý slet se odehrává v imaginárním světě určitého uměleckého slohu či historického období a v tomto duchu se tvoří i obsáhlá autorská kronika. Název „Lipnická škola“ odkazuje na Lipnici i slavná malířská sdružení-školy, jakými jsou například Barbizonská či Křížovnická. Později byli do skupiny přijati Martin Schejbal a především vysokoškolský učitel Lubomír Netušil. Lipnická škola postrádá program, ctí řemeslo, výraz a individualitu. Členy tedy spojuje především přátelství, humorný pohled na realitu a samozřejmě výtvarná tvorba.
V této době si Lipnická škola připomíná 25 let výstavní činnosti.
109 fotek, 18.5.2013, 9 zobrazení, přidat komentář | koníčky, lidé, ostatní, příroda, zvířata
fotografie jsou chráněny autorským zákonem kontakt na autorku: email: ahnykova@gmail.com fb: https://www.facebook.com/Aneta-Novotn%C3%A1-amat%C3%A9rsk%C3%A1-fotografka-180835991945981/
237 fotek, minulou sobotu, 22 zobrazení, přidat komentář | ostatní, sport, zábava, zvířata

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.