Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Ostatní

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

3 fotky, jaro, 1 zobrazení, přidat komentář | ostatní, příroda
56 fotek, minulou sobotu, 7 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, ostatní, příroda
Pohled na život okolo Milovského rybníku a výstup na Malínskou skálu pod jejím vrcholem se připravovala svatba.Cesta nahoru je místy malá Čertova stěna.
32 fotek, jaro, 22 zobrazení, přidat komentář | ostatní
111 fotek, minulý pátek, 9 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, ostatní, příroda
Vycházka na rašeliniště,Pytlácké kameny a výstup na úpolínovou louku na vrcholu Bukovce
20 fotek, v pondělí, 5 zobrazení, přidat komentář | města, ostatní
Labe u železničního mostu, když je v Labi málo vody....
132 fotek, včera, 35 zobrazení, přidat komentář | lidé, ostatní, rodina-přátelé
Nad Živogoščem se na okraji hory Vrčenice nachází torzo kapličky Sv. Petar. Jsou od ní nádherné výhledy na pobřeží Jadranu v oblasti Makarské riviéry od Živogošče až někam za Drvenik a na poloostrov Pelješac a ostrov Hvar. Nad hlavou pak máte mohutné skály pohoří Rilić s jeho nejvyšším vrcholem Sutvidem.
4 fotky, včera, 8 zobrazení, přidat komentář | děti, lidé, ostatní
Těhotenské šaty značky Happy Mum jsou vhodné jak pro běžné nošení, tak i na příležitostní slavnostní akce, nebo večírky.
112 fotek, minulou sobotu, 16 zobrazení, přidat komentář | cestování, dokumenty, ostatní, události
16.6.2018 proběhla opožděná vzpomínková bitva v Ořechově ,která byla v roce 1945 součásti Bratislavsko - Brněnské operace k osvobození Brna. Ořechov tenkrát tvrdě vzdoroval.
89 fotek, minulé úterý, 13 zobrazení, 89 komentářů | ostatní, příroda
Zajeli jsme se podívat hlavně na lílii cibulkonosnou v PR Černá louka. Byli jsme tam před 5 lety, ale o měsíc později a bylo jí tam víc než dost. Letos tam asi ještě nevykvetla. Pár květů jsme viděli ve skiareálu - cvičná louka v Telnici. Stálo to za to - louky náherně kvetly.
164 fotek, minulý čtvrtek, 14 zobrazení, přidat komentář | architektura, dokumenty, města, ostatní, události
Hned na začátek shrnu celou tuto akci ke 100. výročí československé republiky, že jsme byli velice zklamáni. Očekávali jsme, že zde bude obsáhlý program v pavilonech,hlavně A, protože si myslíme, že se za těch 100 let udělalo mnoho prospěšného a světového. Pár pouličních panelů a jinak nic. Slovanskou epopej jsme navštívili, samozřejmě nádherné, zavzpomínali jsme na studenská léta a předplatné v divadle tenkrát Julia Fučíka, kde jsme viděli naše brněnské legendy o kterých ale na poutačích nebyla zmínka. Na poutačích byly zmatečná psaní jako třeba na jednom - viz foto, kde bylo zavzpomínáno na největší návštěvnost v 50. letech ale pokud všichni víme tak Voskovec byl dávno v Americe, Suchého se Šlitrem si nepamatuji, že by tam za nás hráli, možná jako hosté. Lakomý, Herfotová, Vykypěl, Tomek, Dufek, Dušek a další nejsou zmíněny. Jestli se mezi hlavní události řadí 42. titul Zlateho slavíka Karla Gotta a o Antonínu Baťovi a dalších našich velikánech ani slovo, tak je to skandální. Jinak architektura našeho brněnského výstaviště je úžasná a tak jsme alespoň nasávali a zavzpomínali na slavné výstavy a davy návštěvníků. To, že byl všední den neomlouvá, že v celém areálu nebyla otevřena jediná restaurace, ve které bychom se naobědvali a občerstvili. Zachraňoval to stánek na ploše mezi divadlem a pavilonem H. V pavilonu G byla výstava Avant Garde - Velká hra na budoucnost a součástí byly předměty a věci, které vznikly za soucialismu, tak jaká budoucnost a toto snad mělo být v hlavním pavilonu A, který byl poloprázdný, viz fotografie. Krásný areál BVV, mizerná výstava. Na závěr přidány fotografie manželky z 26.5.2018.
46 fotek, minulou sobotu, 14 zobrazení, 5 komentářů | dokumenty, ostatní, sport
V sobotu 16.6.2018 se u nás už po šestnácté konal závod ručních kol. Ti nejlepší jezdí časovku na cca 18 km něco málo přes 20 minut. Bylo to po delší době takové zkušební focení, neb jsem po úrazu pravé ruky a jak jsem zjistil, tak to jde a bude to dobrý.
22 fotek, 9.6.2018, 6 zobrazení, přidat komentář | lidé, ostatní, sport, zábava
10 fotek, 8.6.2018, 2 zobrazení, přidat komentář | lidé, ostatní, sport, zábava
4 fotky, v pondělí, 5 zobrazení, přidat komentář | auta, ostatní, zábava
Nabízíme levný tisk reklamních plachet s oky. Reklamní bannery s barevným potiskem a expedicí do 48 hodin!
50 fotek, minulý pátek, 18 zobrazení, 39 komentářů | architektura, krajina, města, ostatní
...cyklotúra s návštěvou,,Hanáckých Athén" a dalších obcí a zajímavostí.
133 fotek, březen až červen, 17 zobrazení, přidat komentář | cestování, dokumenty, krajina, ostatní, události
První dvě etapy KOB 2018 vedly v co nejbližší vzdálenosti vodoteče potoka Rakovec. Pramen Rakoveckého potoka je v blízkosti studánky Šibřinkaasi sedm kilometrů jižně od Jedovnic. Dostanete se k němu po cyklotraase č.507. Potok protéká slavným Rakoveckým údolím s bledulemi. V této části se v podstatě řítíte romantickou přírodou. Cíl 1. etapy je u kapličky v Nemojanech. Tam je i start 2. etapy vedoucí i okrajovými částmi tamních vesnic. Vz mapky. Soutok s Litavkou je mimo civilizaci v blízkozti obce Hrušky jižně od Křenovic.
Na tuto trasu jsem poprvé použil svůj nový tablet jak na focení, tak na orientaci v Mapy.cz se staženými mapkami ze stránky www.horizontbk.cz . Bohužel asi kvůli častému fotografování mě během trasy klekla baterka a tak jsem byl bez mapy. Velké poučení, že tabletem nesmím fotit. Stejně fotky z něj nejsou ani průměrné kvality. Jinak by asi baterka na padesátikilometrovou trasu včetně satelitní komunikace vydržela.
Zdraví BUF
51 fotek, duben 2011 až červen 2018, 38 zobrazení, 15 komentářů | architektura, města, ostatní
Městské koupaliště v Křivolíku bylo do provozu uvedeno r. 1938. Původní dřevěný objekt šaten a restaurace
r. 1969 vyhořel. Poté byly vybudovány zděné převlékárny s restaurací. Bohužel se zanedbávala údržba bazénu
a tak byl koncem osmdesátých let provoz plovárny pro havarijní stav bazénu ukončen. Nějaký čas ještě fungovala
restaurace. Záhy po ukončení restaurační činnosti areál rychle zpustl. Od devadesátých let byla řada návrhů,
jak tento prostor oživit, ale zřejmě vždy šlo spíše o předvolební vějičky. Poslední návrh na vybudování biokoupaliště
již vypadá nadějněji, došlo k částečnému vyklizení a vykácení náletovývh dřevin.
80 fotek, minulý týden, 368 zobrazení, přidat komentář | kultura, lidé, oslavy, ostatní, události
V polovině června 2018 se uskutečnil 30. výroční oheň T.O. Pozvolná Smrt na tradičním, dobře utajeném, potlachovišti u Srbska. Sešli se zástupci z trampských osad Údolí Děsu, Údolí Hadrů aneb Westend, Údolí Oddechu, Andělka, Kamarádi Staré řeky, Zbytky, Louisianas Tigers Comando ad. Především se však sešli vynikající muzikanti s repertoárem mých oblíbených trampských písní. Hrála skupina Stopaři a osadníci z Pozvolné Smrti doplnění o další hudebníky. Prostě, hudební lahůdka nejvyšší kvality. Tento víkend jsem také zkontroloval své srbecké nemovitosti, kam se málokdy dostanu. Takže, perfektní víkend.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.