Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Města

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

255 fotek, 25.10.2016, 3 zobrazení, přidat komentář | architektura, cestování, města, ostatní
BRATISLAVA, procházka centrem, katedrála sv. Martina, Bratislavský hrad, Historické muzeum, Muzeum dopravy
Lvov 2015 0| o
159 fotek, prosinec 2015, 25 zobrazení, přidat komentář | cestování, kultura, lidé, města
191 fotek, 31.12.2016, 3 zobrazení, přidat komentář | krajina, kultura, města, příroda, rodina-přátelé
Děkujeme Ti, Yvonko, že jsi nás provedla svým rodným krajem. Sluníčko nám k tomu svítilo na cestu, mráz kouzlil všude kolem nás.. Veselá nálada nás zavedla přes Čimické údolí do údolí Draháňského, toho času toliko opuštěného, se zvláštními chatkami, do kterých už možná léta nikdo nedochází. Vlevo chatka bez okna, se starým plotem, vpravo pak "sídlo" neskutečného charakteru. No pohleďte sami... Výhled na řeku byl skvostný a mrkvový krém s koriandrem a se zázvorem v útulné kavárně Pod Pavlačí v Dolních Chabrech jakbysmet. Posilněni na poslední kilometry jsme se vydali obejmout jeden z menhirů rozsetých po okolí a byli jsme u cíle. Vydařený poslední den roku 2016. Ať je takových výletních v příštím roce opět hodně! A třeba ještě víc. Těším se...
104 fotek, včera, 52 zobrazení, přidat komentář | děti, města, zábava, moje fotozprávy
Nedělní lehce mrazivé odpoledne ... a klaun Hopsalín ... který určitě zahřál malé i ty větší písničkami a samozřejmě i tanečky.
Pro rodiče byl voňavý svařáček, pro děti horký čajík. Spadlo i pár sněhových vloček ... a to vše dodalo kouzelnou atmosféru na ledě i vedle něj ...
38 fotek, včera, 37 zobrazení, 87 komentářů | architektura, krajina, města, příroda
Obě tyto plzeňské čtvrti spojují hned dvě věci : první z nich je, že původně šlo o přííměstské obce a postupem času byly připojeny k Plzni. Historie obou obcí je poměrně dlouhá a zajímavá, i když čtvrť Doubravka je mnohem starší. Druhým, ale tím hlavním pojítkem je řeka Úslava, která oběma místy žene své vody k soutoku s ostatními plzeňskými řekami. Úslava je poslední řekou, která se k soutoku připojuje a teprve potom vzniká Berounka.
http://www.koterov.cz/historie/
http://www.oplzni.eu/?p=1763
140 fotek, 27.12.2016, 9 zobrazení, přidat komentář | cestování, kultura, města, rodina-přátelé
Ani déšť se silným větrem nás neodradil od milého pozvání do Jičína - za kamarádkou Pavlínou, činčilami a skoro celou její rodinou. Bylo nám všem spolu moc hezky, užili jsme si sebe navzájem, pochutnali jsme si na vánočních dobrotách, ve městě jsme se již samy s Pavlínou oddaly v místním muzeu krásné výstavě filmových plakátů a za větru a deště a právě padlé tmy jsme s usměvem kráčely zpět do tepla Pavlínina domova...
29 fotek, včera, 7 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, kultura, lidé, města, události
Každoročně zahajuje kulturní sezónu Domova sv. Karla Boromejského kytarový koncert se zpěvem. Hráli a zpívali Hana Němcová, Andrea Klepišová, Jan Janda a Martin Hřivnáč. Nejvíc se vždy těšíme na bývalého člena Vycpálkovců Honzu Jandu a rádi ho svou účastí podpoříme.
17 fotek, prosinec 2016, 6 zobrazení, 5 komentářů | města, události
60 fotek, minulou sobotu, 7 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, lidé, města, oslavy, události
Workshop Neurorestart Institutu před začátkem Roku ohnivého kohouta proběhl v řepské sokolovně. Po dopoledních přednáškách a bubnování, jsme tančili, chodili po skleněných střepech i po žhavých uhlících. Oslavu 1. roku NRI završil ohňostroj.
44 fotek, červen 2008 až prosinec 2016, 30 zobrazení, 55 komentářů | architektura, cestování, dokumenty, lidé, města
ALB 1044
Ve dnech 27.6.- 9.7.2008 se uskutečnila expedice LZB Normandie-Bretaň. Už jsem nedoufal, že dám komplet dohromady, protože jsem ztratil data z externího disku. Nakonec se podařilo je zachránit a složitě dokončit vzpomínání na krásné zážitky. Úvodní snímky reprezentují vždy jedno album s daným tématem. Pod fotografií je link na jejich prohlédnutí :-)
37 fotek, včera, 23 zobrazení, 11 komentářů | architektura, klasická-fotografie, města, příroda
Tak jak jsem kráčel Libercem.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.