Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Kategorie "lidé"reklama

109 fotek, včera, 2 zobrazení, přidat komentář | děti, lidé, sport
18 fotek, dnes, 12 zobrazení, přidat komentář | děti, lidé
108 fotek, minulou neděli, 5 zobrazení, přidat komentář | krajina, kultura, lidé, rodina-přátelé
Letos jsme volili cestu hore po svých....takže než jsme se doplazili,byl aj poslední autobus hore a tudíž ani proslovy,natož pokládání věnců jsme nestihli.
Co jsme ale stihli :KRÁSNÉ A NÁDHERNÉ výhledy z našej Javorinky,jaké jsem ještě nezažila,a že tam su "co chvila"......
Oběd na Holubyho chatě byl jako vždy v eurech a jako vždy výborný,letos jsem odlehčila peněženku aj o dvě magnetky /4 éčka/ a knížku za éček 8 ....z tolika krásných titulů jsem si nakonec vybrala Kvetenu Slovenska.
Lidí bylo bych řekla míň,než loni,ale nevadilo.
Hráli pěkně,atmosféra fajn....
Tak snad zase za rok!
92 fotek a 1 video, minulý pátek, 3 zobrazení, přidat komentář | lidé
123 fotek, 30.6.2015, 39 zobrazení, přidat komentář | lidé, rodina-přátelé, umělecké, zábava
Modelka: Ivuška
Lokace: Bělá pod Bezdězem
Experimenty s nasvícením na ostrém slunci

*Canon EOS 70D
*Canon 50mm f1,8 USM
*Canon 35mm f1,8 IS
18 fotek, 6.6.2015, 59 zobrazení, 1 komentář | klasická-fotografie, lidé, ostatní, události, zábava
V červnu jsem fotila svoji první svatbu. Zážitek a zkušenost to byly úžasné. Lidé byli velice milí, výzdoba krásná a celkově atmosféra byla úchvatná. Celá svatba byla povedená a já si focení maximálně užila.

Modelka: Daniela Kadlecová
Model: Radim Kadlec
Květinová výzdoba: Pavla Trojanová
Líčení: Monika Zahradníčková (Moncile), www.zamofoto.cz
Místo focení: Moravská Třebová
193 fotek, minulou sobotu, 39 zobrazení, přidat komentář | děti, lidé, sport, zvířata
Skoková soutěž do100cm, bez omezení – 1 rozeskakování na čas
15 fotek, minulý pátek, 25 zobrazení, 36 komentářů | cestování, dokumenty, lidé
Přidala jsem se na chvíli k cestovatelům na pražském hlaváku. Obzvlášť dva mě tam dost zaujali… Ještě do konce srpna jsou v nádražní hale na více jak dvaceti panelech k vidění fotografie tvořící výstavu nazvanou Století Miroslava Zikmunda. Stejně jako celovečerní dokumentární film tohoto názvu, který měl v kinech premiéru loni na podzim, také vystavené fotky vyprávějí příběh dvojice populárních cestovatelů – již zmíněného Miroslava Zikmunda a jeho parťáka Jiřího Hanzelky.
http://www.metro.cz/foto.aspx?r=co-se-deje&c=A150528_072033_co-se-deje_jsk
Kromě zhlédnutí výstavy jsem tam taky pár cestovatelských momentek stihla… :-)
315 fotek, letos v červenci, 2 007 zobrazení, 1 komentář | cestování, lidé, příroda, země, zvířata
Po dlouhém zvažování všech pro a proti jsem se nakonec rozhodla jít za svým snem i letos... Opět ve čtyřech jsme podnikli sólo cestu tentokrát napříč Botswanou, Zimbabwe a Namíbii. Přílet i odlet jsme měli z Johannesburgu v JAR. Auto jsme si půjčili stejné jako loni a ujeli neuvěřitelných 9.259km. Letos nás přivítalo velmi příznivé počasí a dá se říct, že až na 2-3 noci, kdy jsem pro neskutečnou zimu téměř oka nezamhouřila, jsme měli počasí pohádkové. Přes den 35° vedra, v noci příjemných 20°C (až na jednu 27°C výjimku).
Tohle album je věnováno Namibii. Další nádherná země, plná vlídných, usměvavých a krásných lidí. Žije zde hodně různých afrických kmenů, mnozí z nich stále svým "primitivním" životem, i když i k těm se již dostaly moderní vymoženosti. I tak pro mne osobní setkání s nimi byl nepopsatelným zážitkem. Překrásná příroda, která se stále mění a pořád je cestou na co koukat. I zde žije nepřeberné množství zvířat, která je možno vidět i mimo NP. Navštívili jsme toho hodně. Od Caprivi výběžku, přes Epupa Falls na hranicích s Angolou, až po termální lázně v Ai-Ais, kde jsme si dopřáli relax před odjezdem zpět do JAR. Mj. jsme zde zažili nejteplejší noc (Epupa Falls), kdy v noci bylo asi 27° a nedalo se v tom ani spát a nejchladnější noc (Keetmanshoop), kdy byly snad 3° a pro velkou zimu jsem také oka nezamhouřila :) Časový postun oproti ČR -1 hod.
Navštívili / viděli jsme: africký kmen Sanů (Křováci) u Tsumkwe, Hoba meteorit u Grootfonteinu (kde jsme měli náš první a zároveň i poslední defekt), NP Etosha, africký kmen Himba u Kamanjabu, Opuwo (zde se mísí několik místních kmenů), Epupa Falls na hranicích s Angolou, skalní malby a skalní varhany u Twyfelfontein, zkamenělý les u Khorixaxu, Cape Cross (největší lachtaní kolonie v Africe), Spitzkoppe, pobřeží Atlantiku u Swakopmundu, kolonii plameňáků a dunu 7 u Walvis Bay, namibijskou poušť Namib (Sossusvlei, Deadvlei, Hiddenvlei, duna 45 a Sesriem kaňon), Lüderitz, město duchů v Kolmanskopu, les aloí rozsochatých u Keetmanshoopu, Fish River Canyon (2. největší kaňon na světě) v Hobas a termální lázně v Ai-Ais.
Datum: 26. 6. - 16. 7. 2015
48 fotek, minulou neděli, 176 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, krajina, lidé, sport
Lucka 6| zip42
16 fotek, 18.7.2015, 973 zobrazení, přidat komentář | lidé
Pro Lucku to bylo její vůbec prvné focení. Takže byla trochu "svázaná" a nejistá, ale rychle se učila. Řekl bych, že s dalšími foceními se bude zlepšovat a získávat jistotu.
97 fotek, minulou sobotu, 13 zobrazení, přidat komentář | koníčky, lidé, sport, události, vesnice
Fotografie z Memoriálu Josefa Křižana v Kněždubě ze dne 25.července 2015