Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Lidé

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

61 fotek, minulou sobotu, 6 zobrazení, přidat komentář | děti, dokumenty, lidé, události, vesnice
nafoceno svane
6 fotek, podzim, 3 zobrazení, přidat komentář | lidé, města, rodina-přátelé, události, zábava
Již tradičně jsme se sešli počátkem adventního času v Ostravě před restaurací Astoria na náměstí. Jelikož podnik byl uzavřen, přestěhovali jsme se do Zámecké kavárny na rohu uluc Zámecká a Puchmajerova
65 fotek, minulou sobotu, 31 zobrazení, přidat komentář | děti, dokumenty, lidé, události, vesnice
nafoceno svane
17 fotek, ve středu, 7 zobrazení, přidat komentář | kultura, lidé
Více info o této celostátní akci dodám později
67 fotek, minulou sobotu, 21 zobrazení, přidat komentář | děti, dokumenty, lidé, události, vesnice
nafoceno svane
24 fotek, včera, 21 zobrazení, přidat komentář | lidé, události
Vánoční sbírka pro opuštěná zvířata podeváté
Dne 14.12.2017 v 15:00 hodin se před starou radnicí konala již po 9. Vánoční sbírka pro opuštěné pejsky a kočičky v Boskovicích. V úvodu zatančily maminky s dětmi s programem Mámo, tanči! Pak se předvedly Alena Šešulková se svou fenkou border kolií Joy a Adéla Adámková se svojí fenkou border kolií Nessie.
Po té slavnostně předala místostarostka města Dagmar Hamalová věcné dary zástupcům útulků. Část výtěžku půjde pro psí záchytnou stanici v Boskovicích, část pro kočičí útulek, o který se stará Jaromíra Šmerdová a Radka Pospíšilová a část půjde do útulků v Hodoníně a v Zeleném Vendolí.
55 fotek, včera, 17 zobrazení, 3 komentáře | děti, lidé, zvířata
Již po deváté zorganizovala Adéla Adámková Vánoční sbírku pro opuštěná zvířátka, pejsky a kočičky.. Všem přispívatelům moc děkujeme a Adélce za její snahu...Velké díky právem patří Adélčiné mamince, Milušce Luňáčkové, která též odvedla hodně práce při vybírání dárků od dárců...:-)Děkujeme...Více na www.psiboskovice ale až od 16.12.2017
34 fotek, 3.12.2017, 4 zobrazení, přidat komentář | lidé, události
První prosincovou neděli se na nádvoří a sálu Valašskoklobouckého podnikatelského centra konal vánoční trh a rozsvítil se adventní věnec.
85 fotek, ve středu, 29 zobrazení, děti, lidé, vesnice
Pokračujeme v nové tradici setkávání generací - babičky jako svaté Lucie seznámily děti s tímto svátkem a společně vyráběli loutku - děti se učily přišívat knoflíky
99 fotek, 1.11.2017, 13 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, koníčky, kultura, lidé, města
Poslední velká středeční fireshow roku 2017. Tradiční bubny opět doplnily další nástroje. Fotograficky jsem se utrhl z řetězu, bylo pak těžší vyřadit větší část fotek než je upravit hlavně ořezáním.
45 fotek a 1 video, ve středu, 120 zobrazení, přidat komentář | děti, kultura, lidé, města, zábava
ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY, I V BYSTŘICI POD HOSTÝNEM
Eva Mikešková
Bystřice pod Hostýnem / Bystřice pod Hostýnem se přidala k celorepublikové akci, kterou pořádá Deník, regionální noviny.
Pořadatelství se ujala ZUŠ, která pozvala veřejnost nejen ke společnému zpívání koled, ale i na šálek horkého nápoje. Tato oblíbená akce se totiž konala před prostranstvím ZUŠ od 18hod, Bystřice se tak ve stjnou dobu připojila k mnoha dalším městům po celé republice.
S pěveckými sbory Základní umělecké školy a Vrabčáci při Základní škole TGM zpívali po adventní besídce žáků ZUŠ i rodiče a prarodiče. „Mám ráda takové akce na malém městě, mají srdečnější atmosféru. Nedávno jsme se byli podívat i na rozsvěcování stromu a teď jdeme ještě na svařák,“ usmála se jedna z návštěvnic.
Ředitelka ZUŠ Pavla Caletková popřála zúčastněným klidné svátky a pozvala závěrem na Podhostýnskou vánoční hru, kterou připravili na 20. prosince.