Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

Lidé

Nová navštěvovaná Právě přidaná


reklama

29 fotek, červenec 2016, 16 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, lidé
Na začátku byl článek v novinách o znovuobjevení socialistické Rujány německými důchodci a řeknete si - tak to bych rád viděl. Byl jsem tam na pionýrském táboře asi tak v 8. třídě - pamatuji si pláž, studený vítr a bulky se sádlem, tak třeba ta současná Rujána bude jinačí. Motovýlet s Janou přes Polsko, Insel Usedom - chtěl jsem vidět Peenemunde a pak 4 dny na Rujáně.
4 fotky, dnes, 11 zobrazení, přidat komentář | krajina, lidé, příroda, sport, zvířata
Hustě chumelilo, přesto jsem narazil při toulkami přírodou na běžkařku, která se svým čtyřnohým přítelem brázdila krajinou v okolí Břas. :)
Lvov 2015 0| o
159 fotek, prosinec 2015, 25 zobrazení, přidat komentář | cestování, kultura, lidé, města
29 fotek, včera, 7 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, kultura, lidé, města, události
Každoročně zahajuje kulturní sezónu Domova sv. Karla Boromejského kytarový koncert se zpěvem. Hráli a zpívali Hana Němcová, Andrea Klepišová, Jan Janda a Martin Hřivnáč. Nejvíc se vždy těšíme na bývalého člena Vycpálkovců Honzu Jandu a rádi ho svou účastí podpoříme.
60 fotek, minulou sobotu, 7 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, lidé, města, oslavy, události
Workshop Neurorestart Institutu před začátkem Roku ohnivého kohouta proběhl v řepské sokolovně. Po dopoledních přednáškách a bubnování, jsme tančili, chodili po skleněných střepech i po žhavých uhlících. Oslavu 1. roku NRI završil ohňostroj.
80 fotek, minulou sobotu, 106 zobrazení, přidat komentář | lidé, sport, zábava
...pár fotek ze závodu konaný na Dolní Moravě...fotky jsem stihla jen v úvodu, start ELITE a pak už jsem se zúčastnila samothéno závodu bez foťáku na krku :D...a pak foceno v cíli :)
53 fotek, minulou sobotu, 187 zobrazení, přidat komentář | krajina, kultura, lidé, příroda, události
Druhý lednový víkend roku 2017 jsem měl složený ze dvou částí. Nejdříve slezina T.O. Údolí Děsu obohacená narozeninami osadnice a pak vandr do Krt na tzv. Mléčný vandr (4. ročník). Pořádajících plzeňských trampů jsem se v týdnu nijak nezeptal na cestu do campu, kde budou mléčné hody probíhat. Myslel jsem si, že jako vždy každého vystopuji. Stopy se dají najít ve hlíně, v trávě … a pochopitelně ve sněhu. Ovšem, z pátku na sobotu foukal vydatně vítr a zároveň hustě sněžilo. Páteční stopy kamarádek a kamarádů úplně zmizely. S kamarádem jsme prošli všechny mně známé skalní campy, ale nikde „mlékaři“ nebyli. Prolezli jsme Krtské skály skrznaskrz. Spojení mobilem bylo nedostupné. Když jsme se skalami dostatečně pokochali, se zpocenými zády jsme zamířili do hospody v Krtech. Avšak, jak už to v poslední době bývá, hospodští mají nahrabáno peněz, že klidně v sobotu zavírají. Tak jsme našli jinou, vzdálenou hospodu, kde jsme vydrželi až do zavíračky. Nakonec se mně ten toaletní papír hodil po požití rakovnického Bakaláře. A kde hledaní „mlékaři“ byli ? Na lesním campu asi 1 km od Krtských skal. A protože tam tentokrát nebyl kamarád Zálesák, nebyli ani slyšet :-) Teď už bych tam, dle následného vysvětlujícího telefonátu, trefil. Tak, dík za pozvání a snad dorazím příště. Ahoj.
44 fotek, červen 2008 až prosinec 2016, 30 zobrazení, 55 komentářů | architektura, cestování, dokumenty, lidé, města
ALB 1044
Ve dnech 27.6.- 9.7.2008 se uskutečnila expedice LZB Normandie-Bretaň. Už jsem nedoufal, že dám komplet dohromady, protože jsem ztratil data z externího disku. Nakonec se podařilo je zachránit a složitě dokončit vzpomínání na krásné zážitky. Úvodní snímky reprezentují vždy jedno album s daným tématem. Pod fotografií je link na jejich prohlédnutí :-)
13 fotek, letos v lednu, 14 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, lidé
55 fotek, letos v lednu, 37 zobrazení, přidat komentář | děti, lidé, příroda, rodina-přátelé, zábava
SNěhu se musí využít :)
77 fotek a 1 video, březen 2013 až leden 2017, 60 zobrazení, přidat komentář | architektura, krajina, lidé, města
Trasa: Nové Ouholice, žst - červená TZ - Nová Ves - Vepřek - Mlčechvosty - neznačeně podél Vltavy - Vraňany - Lužec nad Vltavou - cyklostezka č. 7 - Vrbno - Hořín - žlutá TZ - Mělník, žst
Délka výletu: 21 km
36 fotek, minulou sobotu, 25 zobrazení, přidat komentář | lidé
Letos opět otevřena díky mrazivému počasí Horolezecká ledová stěna v Liberci na Bídě kousek od Fugnerovi ulice.
21 fotek, minulou sobotu, 175 zobrazení, přidat komentář | lidé, oslavy
26 fotek, 14.4.2011, 9 zobrazení, koníčky, kultura, lidé, události

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.