Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

reklama

40 fotek, 12.5.2016, 25 zobrazení, 1 komentář | moje fotozprávy
28 fotek, minulou neděli, 32 zobrazení, 1 komentář | moje fotozprávy
Barvám neutečeš je zábavný rodinný běh ve víru barev! Zúčastnit se může opravdu kdokoliv! Děti, dospělí, mladí, staří, jednotlivci, skupiny či rodiny s dětmi. Na Barvám neutečeš neexistuje konkurenční prostředí, měření času či věkové limity. Stačí jediné - vyrazit na trasu dlouhou 5 km během či chůzí a nechat se při tom zasypat barvami! Celou akci doplňuje bohatý doprovodný program.
27 fotek, minulou neděli, 14 zobrazení, přidat komentář | sport, moje fotozprávy
3 : 2 ( 2:2 )
98 fotek, minulou neděli, 71 zobrazení, 2 komentáře | děti, zábava, moje fotozprávy
22.5.2016, Dětský den na hřišti v Ostravě Hrabové. Počasí vyšlo na jedničku, nejen děti, ale i dospělí mohli vidět divadlo Tety Chechtalíny, spousta zábavy a her pro malé i větší ... takhle probíhalo zábavné nedělní odpoledne v Hrabové
8 fotek, minulý pátek, 81 zobrazení, 1 komentář | moje fotozprávy
Prezident Miloš Zeman v pátek před polednem dorazil do Kojetína
100 fotek, minulý čtvrtek, 87 zobrazení, 62 komentářů | moje fotozprávy
Kreslení hrdinové ohlašují návrat! Opět po dvou letech se vrací do Galerie Vaňkovka!
134 fotek, letos v březnu, 80 zobrazení, 3 komentáře | dokumenty, moje fotozprávy
Tak jsem se dnes trochu hlouběji zamyslel a položil si otázku. Otázku, která může znít banálně a přesto má svůj smysl, rok od roku významnější. Jak bude asi vypadat město duchů Pripyat na fotografiích za dalších 30, nebo už 10 let?
Do zóny jezdí každý rok stále více fotografů a exkurzí a v posledních pěti letech se z toho stává v podstatě už běžný výlet bez větších omezení. Jde samozřejmě o velký byznys, kterého se Ukrajina jen tak nevzdá, vzhledem k nemalým financím, které z toho plynou. My všichni co se tomuto fenoménu věnujeme více či méně let, cvakáme jednu fotku za druhou. Pak to někam vysypeme na internet a jsme šťastní že i my máme svoje fotky z města duchů, nebo jinde ze Zóny. Tím to obvykle končí a fotografie postupně mizí v propadlišti dějin Googlu.
Ty lepší fotky se dostanou do popředí a pokud má někdo štěstí, pak jsou fotografie využity globálními službami jako třeba Wikipedia. Často si ale neuvědomujeme, že právě naše fotky budou mít jednou velkou vypovídací hodnotu. Domy ve městě za poslední roky podléhají ohromně rychle zkáze, jejich vybavení mizí před očima, panenky se rozpadají, neboť expirace poločasu rozpadu molekul plastu právě vypršela. Ti mladší z vás, kteří čekají na svoji plnoletost, aby se také mohli vydat do Zóny, zcela jistě už za dva roky neuvidí město tak jak ho viděli ti co jej navštívili před dvěma léty. Jednou za hodně let v daleké budoucnosti, až tu město Pripyat nebude a jen archeologové budou pomocí dokonalých technologií zjišťovat, jak Zóna kdysi vypadala, budou právě naše dochované fotografie tím důležitým artefaktem, co světu pomůže odhalit fakta o jedné z prvních největších jaderných katastrof lidstva.
Jsem vděčný za to, že existují fundované internetové stránky s dobrými fotkami, projekty a objektivními informacemi. Jedině tak se totiž budou moci budoucí generace dozvědět, jaké to bývalo v Pripyati, kam jezdívali jejich otcové, dědové a pradědové, kteří už dávno nežijí a co třeba znamenaly legendární panenky z Pripjati.
100 fotek, minulý čtvrtek, 219 zobrazení, 122 komentářů | moje fotozprávy
Zvu všechny přátele rajčete na výstavu fotografií světoznámého fotografa Roberta Vana.
50 fotek, minulou středu, 29 zobrazení, 2 komentáře | cestování, oslavy, události, moje fotozprávy
Legiovlak je ambiciózní projekt Československé obce legionářské, který si předsevzal vytvořit věrnou repliku legionářského vlaku z období let 1918–1920, kdy na Transsibiřské magistrále v Rusku probíhaly válečné operace čs. legií.
70 fotek, 15.5.2016, 75 zobrazení, přidat komentář | moje fotozprávy
World Knife Fighting Organisation
1 video, minulé úterý, 44 zobrazení, přidat komentář | moje fotozprávy
Krátký film z exkurze do zaniklé Hurábovy cihelny v Boskovicích 23. 4. 2016
25 fotek, minulé úterý, 56 zobrazení, přidat komentář | kultura, lidé, oslavy, události, moje fotozprávy
U příležitosti oslav 700. výročí narození českého krále a římského císaře Karla IV. jsou ve Vladislavském sále Pražského hradu od 15. do 29. května denně od 9.00 do 17.00 hodin mimořádně vystaveny české korunovační klenoty.
56 fotek, minulé pondělí, 83 zobrazení, přidat komentář | události, vesnice, moje fotozprávy
U Obrázku
Posvěcení sošky Panny Marie se konalo v nedělním odpoledni 15. května 2016 ve Střelicích u Brna. Průvod se soškou směřoval z kostela Nejsvětější Trojice, ulicí Bezručovou a K Myslivně do míst, kde v minulosti, na kraji lesa v katastru obce s názvem Vysoká hora, bylo místo pojmenováno U Obrázku. Autorem sošky je střelický občan pan Josef Svoboda. Ve spolupráci s panem Jiřím Liškou celé dílo realizovali do konečné podoby.
65 fotek, 14.5.2016, 155 zobrazení, 1 komentář | dokumenty, moje fotozprávy
63 fotek, 14.5.2016, 89 zobrazení, 3 komentáře | moje fotozprávy