Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

reklama

35 fotek, ve čtvrtek, 39 zobrazení, 2 komentáře | dokumenty, sport, moje fotozprávy
Sporting Clube de Portugal vyřadil až v prodloužení plzeňskou Viktorii v osmifinále Evropské ligy.
34 fotek, minulou neděli, 24 zobrazení, 1 komentář | sport, moje fotozprávy
18 fotek, minulou sobotu, 52 zobrazení, přidat komentář | auta, cestování, sport, moje fotozprávy
Veletrh For Caravan, For Boat a For Travel v PVA Letňany. Velkým tématem je u caravaningu řešení váhy a doložnosti. Na tu upozorňovalo mnoho expozic a některé i auty na váze. Zajímavá byla individuální úprava vestavby od Adria pro vozíčkáře.
32 fotek, minulou sobotu, 48 zobrazení, 4 komentáře | kultura, oslavy, události, zábava, moje fotozprávy
Plný sál hostince v Újezdu u Svatého Kříže sledoval vystoupení Evy Pilarové. Michal Herz, který připravuje dokument o této výborné zpěvačce ji vyzpovídal. Přítomní se dozvěděli zajímavé momenty ze života Evy Pilarové, které byli proloženy jejím hudebním vystoupením. Program trval zhruba dvě hodiny a na samém konci aplausoval sál třínasobné slavici ve stoje.
59 fotek, minulou sobotu, 21 zobrazení, 5 komentářů | sport, moje fotozprávy
Další kolo první fotbalové ligy.
117 fotek, minulý čtvrtek, 73 zobrazení, přidat komentář | sport, moje fotozprávy
Šestý zápas rozhodl. Kladenští rytíři vyhráli bitvu s Jestřábi z Prostějova a postoupili do dalších bojů v play - off WSM ligy.
29 fotek, minulý čtvrtek, 36 zobrazení, přidat komentář | lidé, oslavy, události, vesnice, moje fotozprávy
Ve čtvrtek v 17 hodin byla v Muzeu Josefa Hyláka v Radnicích zahájena vernisáž kreseb mapující poslední tři ročníky Radnického masopustu od autorky Evy Roučky. Na začátku se slova ujal starosta města Jan Altman, který vyzdvyhl nadšení všech, kteří se podíleli na obnovení tradice masopustu v Radnicích. Poté předal slovo Františku Blovskému, duchovnímu otci masopustu, který zarecitoval masopustní báseň. Následně autorka Eva Roučka přiblížila své kresby. O kulturní vložku se postarala Jana Zemanová, která zarecitovala báseň vázající se k MDŽ, který si tento den ženy po celém světě připomínají. Výstavu zhruba šedesáti kreseb si můžete v muzeu prohlédnout do 15. května. Kromě této výstavy si návštěvníci mohou v muzeu prohlédnout další dvě výstavky, a to expozici ptactva nebo Radnicko na dobových pohlednicích sběratele Karla Maříka.
77 fotek, minulou středu, 238 zobrazení, přidat komentář | sport, moje fotozprávy
Rychlost, bojovnost, několik zraněných a to včetně rozhodčího, devět branek a šťastný konec pro domácí. I tak by se dal v krátkosti popsat první semifinálový zápas krajské hokejové ligy mezi mužstvy Boskovic a Kroměříže.
5 fotek, minulou středu, 54 zobrazení, moje fotozprávy
Dělníci pomocí hydraulických nůžek stříhají kusy betonu dálničního mostu u Zdib. Do pátku 9. března lze ve směru na Prahu očekávat na dálnici D8 dopravní omezení.
3 fotky, minulé pondělí, 77 zobrazení, 4 komentáře | moje fotozprávy
SHD Komes je název výškové budovy v centru města Mostu u křižovatky ulic Moskevská a Budovatelů (adresa Moskevská 14/1). Se svou stavební výškou 96 metrů je nejvyšší budovou v Ústeckém kraji a pátá nejvyšší v ČR (nepočítaje kostelní věže, 2017).-Zdroj Wikipedie.
36 fotek, 3.3.2018, 125 zobrazení, 3 komentáře | děti, kultura, ostatní, zábava, moje fotozprávy
Dětský maškarní karneval organizovaný Majákem - SVČ Vyškov pro obecní úřad v Ruprechtově v sobotu 3. března 2018 od 14:30-16:30 hod.
65 fotek, minulé pondělí, 42 zobrazení, přidat komentář | dokumenty, sport, moje fotozprávy
Poslední zápas základní části Tipsport extraligy. Předávání Prezidenského poháru!
Klubový rekord - 107 bodů po základní části!!!
3 fotky, minulé pondělí, 55 zobrazení, přidat komentář | architektura, cestování, města, umělecké, moje fotozprávy
Při zazdívání průchodu našli plzeňští památkáři výjimečnou obrovskou fresku z doby Rudolfa II. Zachovaly se barvy i oválný obraz žehnajícího Boha na nebesích. Freska se nachází na rohu Rooseveltovy ulice a náměstí Republiky. Freska byla objevena v roce 2017. V současné době byla dokončena její rekonstrukce. Barevná renesanční freska byla pořízená mezi roky 1570 – 1590. Malba pochází z dob Rudolfa II., na níž je zobrazena figura žehnajícího boha otce vznášejícího se v nebi. Pochází z doby, kdy na náměstí dostavěl pro plzeňské konšely radnici v renesančním stylu Ital Giovani de Statia a jeho skupina. Právě u nich zřejmě více než 70 čtverečních metrů velká malba vznikla. (text převzat z www.svetovak.cz). Fresku je možné si prohlédnout v obchodě se spodním prádlem.
36 fotek, 3.3.2018, 28 zobrazení, přidat komentář | moje fotozprávy
Hojnovodská zlatá lyže je závod malý, ale zato pěkný, a to nejen svými kulisami nádherné krajiny Novohradských hor, ale třeba i péčí o lyžaře nejmenší, kteří mají vlastní závody, jakožto hlavně tím, že vůbec není podstatné, kdo vyhraje. Organizuje ho TJ Hojná Voda, za celou akcí ale stojí zejména Luboš Šulista, který vše vymýšlí, strojově projíždí stopy, administruje závodníky, shání ceny a sponzory, vykládá trať, píše diplomy, moderuje…

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.