TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Lanžhot 3:1 poločas 1:1
Sestava:Mrázek -Hrazdílek-Cihlář-Rygl-Lapeš P.(90´Fajkus)-Švejkar(82´Lapeš R.)-Paul(88´Kučera)-Odehnal-Pazdera-Landšperský(66´Horáček)-Švarc(K)
Diváků: 310
Vývoj skóre: 1-0, 1-1, 3-1
Trenér:Steinhauser Miroslav

Hodnocení trenéra:
Dnes jsme sehráli velice slusne utkání s kvalitním soupeřem. Vycházeli jsme s poctivé defenzívy a přecházeli jsme do rychlých protiutoku. Ve druhém poločase jsme byli produktivní, soupeře jsme nepustili do žádné šance a zaslouženě jsme vyhráli.

mysikrysa
Knedlík kyne a Chuchlík už je gigantický megamyš!
Inzerce!
Nabízím úklid v domácnosti sestávající v dokonalém vyluxování podlah v bytech, vlezu i pod postele. Poté podlahy vytírám. Před započetím práce požaduji snídani a během práce svačiny dle potřeby.
sifra
FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-25.kolo)
TJ Sokol Tasovice - FC PBS Velká Bíteš 4:0 poločas 1:0 Branky:4´a 69´Lapeš Pavel,79´Horáček(PK),86´Paul
Sestava:Konvalina-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Lapeš Pavel(71´Paul)-Horáček-Švejkar(59´Landšperský)-Odehnal-Kirschner(81´Rygl)-Švarc
Do zápasu nezasáhl náhradní brankář Heneš. ŽK:83´Blahoudek-36´, 79´ Počet diváků:225

Další výsledky 25.kola:
Nové Sady-Břeclav 2:0,Rosice-Bystrc-Kníničky 6:1,Blansko-Polná 1:1,Stráni-Havlíčkův Brod 1:1,Humpolec-Ždírec nad Doubravou 3:2,Lanžhot-Žďár nad Sázavou 4:0,Stará Říše-Bzenec 5:0

• 19.5.2019
  • 202 zobrazení
  • 0
  • 00
kolinek
po albu doktor na zahradě pokračuje dalším albem ze života strakapoudů. v dutině se již ozývají hlásky mladých. budu pokračovat v jejich pozorování a snad ještě nějaké album ukážu. jsou krásní.
ÚKLID KOLEM ŘEKY - TRADIČNÍ AKCE DYJE

V sobotu 6. dubna 2019 proběhla tradiční "Akce Dyje". Téměř 60 dobrovolníků se sešlo, aby provedli úklid kolem řeky Dyje v obci a katastru obce Tasovice.

Všem dobrovolníkům děkujeme!
Kategorie: dětidomaudálosti
  • 336 zobrazení
  • 0
  • 00
sifra
FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-18.kolo) neděle 31.3.2019 od 15.00 hod.
FC Strání-TJ Sokol Tasovice 1:2 poločas 0:1
Branky: 43´(PK) a 57´Lapeš Pavel 2x
Sestava:Konvalina-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Lapeš Pavel(77´Paul)-Horáček(84´Landšperský)- Odehnal-Švarc-Kirschner(90´Rygl)-Lapeš Radek
sifra
V úterý proběhla degustace, kde se ve 12 komisích po 4 vinařích a závěrečném rozstřelu zvolil šampion 50. Tasovické výstavy vín - je jím Tasovické vinařství s Pálavou '18 ve VH. Gratulujeme!
TJ SOKOL TASOVICE 1 : 1 1.SC ZNOJMO FK
Sestava: Konvalina Švarc, Mička, Hrazdílek, Lapeš R.
Garčic (87´Jeřábek M.), Rygl ( 57' Horáček) Blahoudek ,Švejkar (74' Landšperský)Paul, Kirschner (87' Jeřábek J.)
Průběh utkání : Domácí vstoupili do utkání s účastníkem 2. ligy velice ostýchavě a soupeř je vysokým presinkem dostával pod obrovský tlak. Skóre nenarůstalo jen díky skvělým zákrokům domácího brankáře. Domácí spíše běhali bez míče, ale v závěru prvního poločasu si vytvořili také dvě slibné šance, které vychytal brankář Bucek.
Ve druhém poločase hosté prostřídali ale domácí se překvapivě dostali do hry a znojemským hráčům po rychlých akcích zle zatápěli. Hosté měli sice velké držení míče, ale jejich hra narážela na velice dobrou defenzivní činnost domácího celku. Hosté si nevytvořili žádnou vyloženou šanci, zato domácí jich měli několik. Po jedné z nich vyrovnal zaslouženě Lapeš Pavel.
Velice pěkné utkání sledovalo 200 diváků, které obě mužstva vyprovodila závěrečným potleskem.
Hodnocení trenéra : Jsem velmi spokojen zejména s druhým poločasem, kde jsme předváděli aktivní přímočarý fotbal a byli jsme hostům zcela vyrovnaným soupeřem.

Švejkar, ( 82' Jerabek M. ) Kirschner

Průběh utkání : Domácí nastoupili bez 4 hráčů základní sestavy ( Hrazdílek, Paul, Lapeš a Rygl.) a zejména v první půli chyběl hráčům větší pohyb a nasazení. Hosté velmi dobře bránili a podnikali rychlé protiútoky. Po jednom z nich Landšperský nezachytil náběh soupeře a hosté se dostali do vedení. Domácí naráželi na dobrou obranu a soupeře prakticky neohrozili. Ve druhém poločase se domácí zlepšili ale centry ze stran nenacházely adresáta a soupeř domácí svoji dobrou defenzivou do šance příliš nepouštěl. Domácí v závěru otevřeli hru a soupeř je z rychlého protiútoku potrestal druhou brankou.

Hodnocení trenéra : Jsem velmi nespokojen zejména s prvním poločasem, kde jsme předváděli pomalý profesorsky fotbal, bez pohybu a agresivity. Ve druhém poločase jsme se zlepšeným pohybem dostali více do hry, ale naráželi jsme na velice konsolidovanou obranu soupeře a do vyložené šance jsme se prakticky nedostali. Nutno podotknout, ze soupeř vyhrál zcela zaslouženě a ze někteří hráči podali velice slabý výkon.

Kategorie: domasport